28 Ağustos 2019, 13:52 - Anasayfa // Analiz Haberi yazdır

Yıkılsın ve yerle bir olsun!

Yıkılsın ve yerle bir olsun!

İçinde bulunduğumuz mevcut dünya düzeni içerisinde insana dair iyi niyet halleri ...İçinde bulunduğumuz mevcut dünya düzeni içerisinde insana dair iyi niyet halleri ve insani davranış şekilleri dışında; belirgin bir biçimde mikropluğun, vicdansızlığın, ahlaksızlığın, samimiyetsizliğin, duyarsızlığın ve anlayışsızlığın her türlüsünü görmek mümkündür!


Sömürünün ağır bastığı bu bozuk düzen içerisinde, insanların katledilişi üzerine gelecek inşa etmek amacında olan vicdansızları ve bir damla petrolü bir damla insan kanından daha değerli bulan şeytanileri görmek mümkündür.

Duyarsızlaşmanın çığ gibi büyüdüğü mevcut dünya nizamında, zulümdarların baskısı altında insanca yaşam koşullarından uzak ve en gerekli sağlık hizmetlerinden mahrum bulunan mazlumların çığlıklarına, kulak tıkanıldığını görmek mümkündür.

Yozlaşmanın korkunç seviyede arttığı mevcut düzende kibirli hallere, bencil davranışlara, riyakar tavırlara, alaycı ve ahlaksız yaklaşımlara her daim rastlanabilmektedir.

Bu çürümüşlük düzeninde kötü alışkanlıkların ve cinsel sapıklıkların her türlüsü baş göstermiştir ve göstermektedir.

Şahsi çıkar amaçlı makam-mevki hırsına kapılma hallerine müsait bu düzende, diş geçiremeyecekleri vazifelilere ve makam-mevki sahiplerine yaltaklanan ama gücünün yettiğine de havlayan devlet çalışanı ve memuru adı altındaki şahsiyetsizlere tanık olunabilmektedir.

Bu kokuşmuş düzende, şahsi çıkarlarıyla birlikte siyonist güçlerin itliğini yapmak adına, yüce dinimizi kendi kirli emellerine alet ederek alan kazanma gayretinde olan pisliklere rastlamak mümkündür.   

Ve bu kokuşmuş düzen, Türk ve Müslüman görüntüsü altında, gayrimeşru ilişkilerin normalleştirilmesi ve ahlaksızlıkların yaygınlaştırılması yolunda çeşitli sıfatlar altında görevli medya militanı sabetayistlerin cirit atabildikleri bir düzendir.   

Bu bozuk düzende kul hakkına riayetsizliklere ve arkadan çamur atıp yüze gülme mürailiklerine her daim rastlanabilmektedir.

Algı kirliliğinin ve anlayışsızlık hallerinin çok yoğun şekilde hissedilebildiği bu çarpık düzende, “ben istediğim gibi yaşar ve davranırım” düşüncesini dışa yansıtan arızalı ve bir o kadarda sakat yaklaşımların hissedilirliği de az değildir.

Ben şahsen isterim ki kötülüklerin her türlüsünün görüldüğü bu deccalizm düzeni yıkılsın ve yerle bir olsun ve de yeryüzünde insanca bir yaşam şeklinin ve esaslı bir huzur ortamının hakimiyetini sağlayacak Adil bir Düzenin inşası sağlansın. İnşallah bu Adil Düzen medeniyetinin başlangıç noktası da Türkiye’miz olacaktır vesselam!    29 Ağustos 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3005 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Analiz Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri