30 Ekim 2019, 13:58 - Anasayfa // Analiz Haberi yazdır

Türk Silahlı Kuvvetlerimizdir

Türk Silahlı Kuvvetlerimizdir

Türk Silahlı Kuvvetlerimizdir...Terör oluşumlarında ve terör saldırılarında kullanılan militanlar açısından, terörizmin ardındaki güçlere karşı sorgulayıcı bir tavır halinde olunsaydı terörist saldırılarından bir şeyler elde etmek gayesinde olanlar elbette alan kazanamazlardı!


Ve terör saldırılarında kullanılarak birilerinin itliğini yapanlar; insan olmaya heves ederek aklı ve mantığı çalıştırarak “demek ben şimdi masum insanların hayatlarına kastedercesine saldırılarda bulunacağım ama bu terör oluşumlarının arkalarındaki güçler, veletleriyle birlikte havuzlu villalarında ve lüks konutlarında keyif çatacaklar ve onların yemek masalarında sadece bir kuş sütü eksik olacak” şeklinde sorgulayıcılığı ön plana alsalardı, terörizmin ardındaki güçler elbette ve elbette hareket sahası elde edemezlerdi!

Ancak açık bir şekilde görülmektedir ki aklını ve mantığını çalıştırmaktan uzak ve birilerinin itliğini yapmaya yatkın sürüler vardır ve bu sürüler vasıtasıyla terör saldırıları en acımasız şekilde gerçekleştirilmektedir.

Siyonizmin gayesi olan tek dünya devletinin kurulmasında köklü devlet yapısıyla ciddi bir engel olarak görülen Türkiye’mize karşı yıllardan beri gerçekleştirilen terör saldırılarında da, saldırılara karşı yürütülen başarılı mücadeleleriyle Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, hiç şüphe yoktur ki ülkemizin bağımsızlığının ve bütünlüğünün ana güvencesi ve sigortası konumundadır.

Bu arada bir sosyal paylaşım sitesi olan facebookta dikkatimi çeken bazı paylaşımlardan bahsetmek istiyorum:

Neymiş, Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un, İsrail’den için şöyle demiş böyle demiş ve “Amerika Türkiye’yi hedef alırsa, Amerika’yı tereddüt etmeden vururum” demiş falan filan.

Şimdi Kuzey Kore lideri şunu demiştir bunu demiştir ya da dememiştir, sözün doğrusunu söylemek gerekirse bunlar bir vatandaş olarak benim pekte ilgimi çekmemektedir.

Türkiye’mizin üzerindeki bütün tehditlerin etkisizleştirilmesi ve Türkiye merkezli bir huzur ortamının oluşturulması noktasında esas ve ana güvencemiz Cenab-ı Allah’ın yardımı ve inayetiyle Türk Silahlı Kuvvetlerimizdir ben bunu bilirim ve buna inanırım!

Söz ordumuzdan açılmışken ordumuzun Cumhuriyet tarihimizdeki Başkomutanı merhum Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Erbakan Hocanın video kayıtlarında bazı konuşmalarından anlaşıldığı ve Hocanın sadık takipçisi ve talebeleri olan Milli Çözüm Dergisi ekibinin de işaret ettiği üzere, tahribat gücü yüksek silahlarına güvenen ırkçı emperyalizmin keskin dişlerini kıracak ve onların silahlarını etkisiz hale getirecek şekilde ve şartlar olgunlaştığında kullanılmak üzere önemli teknolojik emanetleri bulunan Teknik Profesör merhum Necmettin Erbakan Hoca’yı da saygıyla ve rahmetle anmadan geçmek olmaz diye düşünüyorum vesselam!       31 Ekim 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2782 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Memiş CESUR
Ordumuzun harekat yaptığı sırada dünyanın hiç bir ordusunda bulunmayan teknolojik boyuttaki üstün manevra kabiliyetin arkasındaki mimarın Erbakan hocanın bulunduğunu vurguladığınız için Allah razı olsun ve tabi bu gerçeği hiç kimsenin aklının ucundan bile geçiremez iken gündemde tutan Milli Çözüm ekibini hatırlattığınız içinde
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Analiz Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri