27 Kasım 2019, 14:42 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

35 milyonluk bütçe kabul edildi

35 milyonluk bütçe kabul edildi

Bütçe oybirliğiyle kabul edildi...35 milyonluk 2020 yılı bütçesi Büyükşehir’de kabul edildi.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde, İlçemiz Belediyesi’nin 2020 Mali yılı bütçesi 35 Milyon TL oybirliğiyle kabul edildi.

Kasım Ayında Büyükşehir Belediyesi Meclisi Toplantısında, tüm İlçe Belediyeleri’nin bütçeleri görüşüldü.

İlçemiz Belediyesi’nin 2020 Mali yılı bütçesi olan 35 Milyon TL’de, yapılan oylamayla oybirliğiyle kabul edildi.

BÜTÇEMİZ AYRIM YAPILMADAN HİZMETE DÜNÜŞMESİNDE ŞÜPHENİZ OLMASIN
İlçemizin bütçesinin kabul edilmesinden sonra teşekkür konuşması yapan Belediye Başkanı Memiş Çelik; “Bütçemizin İlçe halkına hiçbir ayrım yapmadan tamamına, ortak bir şekilde, eşit bir şekilde hizmete dönüşmesinde kimsenin şüphesi olmasın. Ben buradan bütçenin hazırlanmasında Belediye personelime, Şereflikoçhisar Belediye Meclisi’ne, Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerine, Parti Grup Başkanlarımıza ve emeği geçen plan ve bütçe komisyon üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah bütün İlçelerimizin bütçeleri hayırlı olur.

Bizler de diğer İlçeler gibi ikramlık getirdik sizlere. Şereflikoçhisar’a özgü tuz ve tahinli pide. Tahinli Pide, İlçemizin yüzyıllardır ürettiği bir lezzettir. Tabi geçmişte bu tahinli pide, sadece Ramazan Aylarında sahurluk olarak üretilmiş ama son zamanlarda fırınların çoğalmasıyla günübirlik kahvaltıların vazgeçilmez bir lezzetidir.

Belki içinizde Şereflikoçhisar’ı görmeyen arkadaşlar vardır. Ankara’nın Güneyinde en uzak üçüncü ilçelerinden birisidir. Gerçekten görülmeye değer bir İlçedir. Ben buradan hepinizi Şereflikoçhisar’ı görmeye davet ediyorum. Yine Belediye’nin sosyal tesislerinde ayrı bir lezzeti olan sazan balığını tatmanızı istiyorum. Her yerde balık yapılır, yenilir ama Şereflikoçhisar’daki balığın lezzeti çok farklıdır. İnşallah hepinizin tatması için Şereflikoçhisar halkı adına sizleri davet ediyorum” diyerek bütçenin İlçemize hayırlı olmasını temenni etti.  28 Kasım 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2459 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri