04 Aralık 2019, 16:37 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Seçim sonucunda 416 delege seçildi

Seçim sonucunda 416 delege seçildi

Ak Partide delege seçimi yapıldı...AK Parti İlçe Başkanlığı’nın delege seçimi yapıldı. 30 Kasım 2019 Cumartesi Günü gerçekleşen delege seçimine; Ak Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Aysel Koçak Akgül ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Şereflikoçhisar Koordinatörü Hüseyin Cem Küçükgüzel de katılım sağladı.

Seçimden önce konuşma yapan  Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan; “Önümüzde İlçe Başkanlığımızın Kongre süreci var. Bu süreçle ilgili olarakta delege seçimlerini üyelerimiz bugün gerçekleştirecek. Olabildiği kadar hassas davranmaya çalıştık. Ama sonuçta bizler de insanız. Elbette gözümüzden kaçırdığımız, değer  verdiğimiz ağabeylerimiz gözümüzden kaçmış olabilir. Gözümüzden kaçan, delege yazmamız gereken insanlar varsa onlardan özür dileriz. Çünkü, 10 bin üyeyi tek tek inceledik. Bunlar üzerinde çalıştık. Gece 02.00’lere kadar çalışma gerçekleştirdik. Bu süreçte bazen göz algısı ister istemez yanılabiliyor, gözümüzden kaçmış olabiliyor.

Bugüne kadar AK Parti Camiasına emek vermiş ana kademe yönetim kurulu üyeliği yapmış, İlçe Başkanlığı yapmış, Belediye Başkanlığı yapmış ve Partisinin çatısı altında hizmet etmeye devam etmiş kim varsa açık ve net bir şekilde biz onları delege adayı olarak yazdık. Bu delegelerle beraber İlçe kongresinde İlçe Başkanlığımızı tekrardan seçeceğiz. Allah nasip ederse inşallah bir üç sene daha beraber olmamızı nasip eder.” diyerek delege seçiminin hayırlı olmasını temennisinde bulundu.
Konuşmanın ardından delege seçimine geçildi.

13.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşen seçim sonucunda,  partiye kayıtlı 10 bin üyeden 1232 üye oy kullandı ve 416 delege seçildi.


   5 Aralık 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2618 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri