04 Aralık 2019, 16:41 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Şereflikoçhisar'da ilkleri yaşatmaya biz adayız

Şereflikoçhisar'da ilkleri yaşatmaya biz adayız

CHP ilçe kongresi 21 Aralık’ta yapılacak...Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı seçimli kongresi, 21 Aralık 2019 Cumartesi Günü yapılacak.

Kongre süreciyle ilgili basın açıklaması yapan CHP İlçe Başkanı Mustafa Alıcı, Kongrenin yapılacağı güne kadar Başkan olmak isteyenlerin aday olabileceğini belirterek, kongrenin şimdiden hayırlı olması temennisinde bulundu.

ŞEREFLİKOÇHİSAR’DA İLKLERİ YAŞATMAYA BİZ ADAYIZ
“Olağanüstü kongreden gelmiş olduğumuz görevde kısa zaman içerisinde tekrar Olağan kongremiz olmasından dolayı çalışmalarımızı hızlı bir şekilde 4 ay içinde Şereflikoçhisar’a faydalı olacak şekilde çalışmaya çalıştık ekibimizle birlikte” diyerek konuşmasına başlayan İlçe Başkanı Mustafa Alıcı; “8 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihleri arasında delege seçimini bitirdik. Seçim sonucunda, 12 doğal delege ve 87 olmak üzere toplam 99 delegemiz seçildi. 21 Aralık 2019 Cumartesi Günü saat 10.00’da başlamak üzere kongre günümüzü aldık.
Böylelikle, kongre sürecimizin yasal prosedürünü tamamlamış olduk. Bundan sonra adaylar çıkarsa delegelerimize giderek kendilerini anlatarak süreci anlatacağız.” şeklinde konuştu.

Başkanlık için aday talebinde bulunan oldu mu? Sorusuna Başkan Alıcı; “Başka arkadaşlarımız da aday olabilir diye aday olup olmayacağımızı son güne bırakıyorum. Adaylar çıkabilir. Daha gelen bir talep yok. Çıkacak Cumhuriyet Halk Partisi içerisindeki İlçe Başkanı adayımızı burda en iyi şekilde ağırlayıp gereken her şeyi yapmaya hazırız ilçe yönetimi olarak. Ve Şereflikoçhisar’da da ilkleri yaşatmaya biz adayız.” dedi.

Alıcı son olarak; “CHP’nin programında ve tüzüğünde yazılanlar doğrultusunda CHP’lilerin ellerinden gelen çalışmalarda bulunduklarını belirtiyorum. Onlardan dolayı çalışmaktan da çok hoşnut olduğumu, seçilemeyen arkadaşlarımızı da bu partinin mihenk taşları olduğunu ve her zaman birlikte olacağımızı, CHP’yi birlikte yöneteceğimizin sözünü veriyoruz.” şeklinde konuştu.


  5 Aralık 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2642 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri