27 Kasım 2019, 14:36 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

8 ay oldu bir arpa boyu yol almadılar

8 ay oldu bir arpa boyu yol almadılar

Aliuşağı Sakinleri: Verilen söz tutulsun...

“Aliuşağı Mahallesine bir söz verilmişti” diyor Aliuşağı Mahallesi sakinleri.

Ve ekliyor; “verilen sözün yerine getirilmesini istiyoruz” diye.

Seçim öncesi İlçemiz siyasilerinin Aliuşağı Mahalle sakinlerine, verdikleri sözlerden bir tanesi,  Aliuşağı Mahallesi’ne “bir cep telefonu yansıtıcısı” kazandırmak idi.

Bu sözü alan Aliuşağı Mahallesi sakinleri de, seçim üzerinden 8 ay gibi bir sürenin geçmesinin ardından verilen sözün yerine getirilmesini istiyor.

Mahalle sakinleri adına aynı mahallede ikamet eden Kadir Aydoğdu, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Zeynep Görgülü’ye, konuyla ilgili olarak; mahalle sakinlerine verilen ancak henüz yerine getirilmeyen ve yerine getirilmesi beklenen söze gazetemizde yer verilmesini istediğini söyledi.
Kadir Aydoğdu, gönderdiği mesajıyla verilen sözle ilgili olarak şunları söyledi;

“Zeynep gazeteciliğini ve tarafsız haberlerini yakınen takip ediyorum ve gurur duyuyorum.Lakin seçim öncesi ilçemiz siyasilerinin köy halkımıza verdikleri bir söz vardı belki onlar unutmuş ola bilir ama köy halkı unutmadı sabırla bekliyor o sözü. Sözleri de şu idi köyümüze bir cep telefonu yansıtıcısı sözü verilmişti nerdeyse seçim biteli 8 ay oldu bir arpa boyu yol almadılar senden ricamız bir gün de Aliuşağına bir söz verilmişti diye gazetende bir köşe ayırsan ve de bu işin takipçisi olsan mümkün mü?”

Diğer yandan; Bayram Uludağ da, Sadıklı Mahallesi sakinlerinin aynı konudan mustarip olduğunu ve konuyu gazetemizde yer verilmesini istediklerini belirten bir mesaj gönderdi.  İmla hatasını düzeltmeden aynen yayınladığımız Uludağ’ın mesajı ise şöyle;

“GSM yansiticisi sorununun aslında çoğu köylerin sorunu olduğu buna benim köyüm Sadikli’nin da dahil olduğu ve bir an önce çözülmesi gerektiği konusunda yerel gazetemiz Çengel’in destegine ihtiyacımız var.”


   28 Kasım 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3524 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


eğerli hemşerilerim baz istasyonu vericisinin kurula bilmesi için en iyi ve kesin yol gsm şirketlerinin bölge müdürlüklerine başta köy muhtarları ve mahalle sakinleri olmak üzere imzalı evraklarla taleplerini bildirmeleri Çok yararlı olacaktır.
bunun için çevrede sinyal alamayan tüm köyler başvuru yapsın yoksa zor baz istasyonu kurulur
Bahri ŞALOĞLU
Değerli hemşerilerim baz istasyonu vericisinin kurula bilmesi için en etkili yol Turkcell bölge müdürlüğüne başta muhtarlar ve mahalle sakinleri olmak üzere imzalı evraklarla taleplerini bildirmeleri Çok yararlı olacaktır.
Turkcell Ankara Plaza. Eskişehir Yolu 9.Km. No:264 06510 Söğütözü / ANKARA
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri