09 Eylül 2020, 19:14 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İki ayrı kurumda peşpeşe terfi

İki ayrı kurumda peşpeşe terfi

İki ayrı kurumda peşpeşe terfi...

Amir Murat Işıkoğlu ile Teğmen İzzet Şahin Terfi Etti

*Amir Murat Işıkoğlu
İlçemiz Emniyet Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Amir Murat Işıkoğlu, 4.sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi etti.

2017 Şubat Ayından bu tarafa görev yaptığı sürece başarılı çalışmalara imza atan ve ilçe halkı tarafından da sevilen bir Emniyet personeli olan Amir Murat Işıkoğlu’nun, 4.Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi etmesi memnuniyetle karşılandı.

Bundan sonra İlçemizde ki görevine 4.sınıf Emniyet Müdürü rütbesiyle İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı olarak sürdürecek olan Murat Işıkoğlu’na, hayırlı olsun diyor, yeni görevinde de başarılar diliyoruz.

*Teğmen İzzet Şahin
Öte yandan bir terfi haberide Jandarma Komutanlığımızdan geldi. İlçe Jandarma Komutanı Teğmen İzzet Şahin’in, Üsteğmen rütbesine terfi ettirildiği öğrenildi.

2019 Ağustos Ayından bu tarafa İlçemiz Jandarma Komutanlığında Teğmen olarak görev yapan İzzet Şahin, 30 Ağustos 2020 tarihi itibariyle Üsteğmen rütbesine terfi ettirildiği belirtildi.

Üsteğmen rütbesiyle İlçemizde ki görevini sürdürecek olan İzzet Şahin’e; hayırlı olsun diyor, başarılarının devamını diliyoruz.  10 Eylül 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1173 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri