23 Eylül 2020, 15:29 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Başkanımız Mansur Yavaş'ın yanındayız!

Başkanımız Mansur Yavaş'ın yanındayız!

Başkanımız Mansur Yavaş'ın yanındayız!..Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mustafa Alıcı, “senetle mükerrer tahsilat gerçekleştirmeye çalıştığı” iddiasıyla açılan davadan beraat eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın beraat etmesi nedeniyle Başkan Mansur Yavaş’a destek olmak amacıyla açıklama yaptı.

Alıcı’nın; “Sayın Başkanımız Mansur Yavaş’ın her zaman yanındayız” başlıklı açıklamasının tamamı ise şöyle;

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın avukatlık yaptığı dönemde “Senetle mükerrer tahsilat gerçekleştirmeye çalıştığı” iddiasıyla yargılandığı davada beraat etti.
İşin garip tarafı ise Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’a atılan bu iftirayı Ankara’nın parsel parsel satılmasına göz yumanların miting alanlarında mesnetsizce dile getirip oy cambazlığına bürünmesidir.

İddiayı ortaya atan saygın işadamı! Çeşitli suçlardan mahkeme tarafından aranmaktadır.
Hepimizin bildiği üzere doğruların eninde sonunda ortaya çıkma gibi güzel bir huyu vardır. Seçim meydanlarında bu mesnetsiz iddiaları konuşanlar, sayfa sayfa haber yapanların şimdi yapması gereken tek bir durum vardır. O da Sayın Mansur Yavaş ve Ankara halkından özür dilemektir.

Çirkin ve çamur siyaseti yaparak bir şeyler umanlara adalet en büyük dersi verdi. Kazanan onur, kazanan dik duruş, kazanan bu milletin hakkını savunmak ve kazanan yine Türkiye’mizin Başkenti Ankara oldu.

“Bizler kavgaya, çatışmaya gelmiyoruz. Tam tersine kardeşliğimizi pekiştirmeye, Ankara’mızı yaşanılır kılmaya, huzurlu ve sağlıklı bir kent haline getirmeye geliyoruz” diyen Sayın Başkanımız Mansur Yavaş’ın her zaman yanındayız ve Şereflikoçhisar’dan sesleniyoruz!
"Sen doğru dur; eğri belasını bulur. Doğru duvar yıkılmaz"


     24 Eylül 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1303 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


üstadlar her devrin adamları bunlar cizgileri yok bişey yokk adam kendi oldugu yerde olduguna kendidie inanmıyordur
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.080 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri