20 Mart 2019, 18:24 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Baydar; "Adaylarımıza sahip çıkın"

Baydar;

Baydar, Alıcıoğlu’nu ziyaret etti...

CHP’de uzun yıllardır siyaset yapan eski Gençlik Kolları Başkanı hemşehrimiz Erhan Baydar, Millet İttifakın Belediye Başkan Adayı Ercan Alıcıoğlu’nu ziyaret etti.

Hem ilçedeki çalışmaları görmek ve bilgi almak hem de partiyle ilgili görüşleri ifade etmek için ziyarete geldiğini belirten Erhan Baydar, yaptığı basın açıklamasında 26 Mart 2019 tarihinde Mansur Yavaş’ın katılacağı mitinge devat etti. Mansur Yavaş ve Ercan Alıcıoğlu için Şereflikoçhisarlılara destek çağrısında bulundu.

ADAYLARIMIZA SAHİP ÇIKIN
“Bütün CHPli arkadaşlarımızı da Ülkesini seven, demokrasiye inanan arkadaşlarımızı da adayımıza sahip çıkmaya davet ediyoruz” diyen Erhan Baydar, şunları söyledi;

“Seçimlere girerken CHP ve İYİ Parti bir mutabakata vardı, Belediye Başkan Adayımız İYİ Parti’nin adayı. Bu çerçevede CHPlileri, İYİ Partilileri, hatta ilçemizde hizmet bekleyen AKP Üyelerinden, MHP Üyelerinden sevgili adayımız Ercan Bey’e ve Mansur Bey’e oy vermeye davet ediyoruz.

Bu İlçede olanların özeti şudur;
AKP’nin Belediye Meclis Üyesinden bir arkadaş ihaleye fesat karıştırmaktan hapis cezası almış durumundadır, Tuz Gölü’ne akan kanalizasyon için ihale yaptılar, para geldi, iki AKPli Belediye Başkanı birbirini mahkemeye verdi.

Biz bu İlçeye hizmet verilsin derken AKP bu işi yanlış anlamıştır, hizmet hareketi anlamıştır. FETÖ batağına saplanmıştır.
Ankara’daki durumun özeti de; Kızılay’ın ortasına bir tane manav kurulmuştur. AKP’nin sonu budur. Ve AKP bugün artık soğan, patates ticareti ile uğraşır hale gelmiştir. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde de durumu biz değil, Bülent Arınç özetlemiş durumdadır. Bülent Arınç; Ankara’yı parsel parsel sattılar diyor. Ankara’da bir değişime ihtiyaç var. Bu değişiminde biz Mansur Bey’le olacağına inanıyoruz. Mansur Bey, hemşehrimizdir. Ankara’da bıraksan yolunu kaybedecek bir Kayserili FETÖ rehberi bir vatandaşı getirip Ankara’ya aday yaptılar.

Şimdiye kadar AKP’nin İlçe olarak bir hizmetini görmedik, Ankaralılar da hizmetini görmedi. Bütün bunların biz, 31 Mart’ta değişeceğine inanıyoruz. Ve bütün hemşehrilerimizi Büyükşehir’de Mansur Bey, İlçede de Adayımız Ercan Bey’e oy vermeye davet ediyoruz.
Salı Günü yapılacak miting içinde, Ankara’da biz çalışmalarımızı yapıyoruz. Hem İlçemizdeki Adayımıza hayırlı olsun demek için hem de yapılacak mitinge hazırlık için bugün kendilerini ziyarete geldik.
Bütün CHPli arkadaşlarımızı da Ülkesini seven, demokrasiye inanan arkadaşlarımızı da adayımıza sahip çıkmaya davet ediyoruz.”dedi.

AKP’YE HİZMET ETMEK OLARAK DEĞERLENDİRİRİM
“Cumhuriyet Halk Partili arkadaşlarımız da iki Partinin ortak adayına sahip çıkmak durumundadır. Ahlaken ve hukuken sahip çıkmalıdır. Bu durumda İttifak Adayı ile ilgili oyları azaltacak bir çalışmayı, ben AKP’ye hizmet etmek olarak değerlendiririm” şeklinde konuşan Baydar; haliyle herkesin de bunu öğrenip böyle davranması gerekir. Eğer içimizde bu süreçte arkadaşlar aynı tavırlarını sergilemeye devam ederse mutlaka üst yönetimde bir karar alacaktır. Ama tartışmayı da bir kenara bırakmak lazım”dedi.


   21 Mart 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3848 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri