01 Temmuz 2020, 14:28 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İlçemizin doğalgaz gerçeği

İlçemizin doğalgaz gerçeği

İlçemizin doğalgaz gerçeği...

Muhtarlar Başkentgaz Genel Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Cumhuriyet Mahallesi, Mustafacık Mahallesi, Tuzla Mahallesi ve Emek Mahallesi Muhtarları, Ankara’da Başkentgaz Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Muhtarlar Tecelli Bozkır, Mehmet Yıldırım, Öztekin Kacar ve Bayram Görkem, bu yıl mahallelerinde doğalgaz çalışması yapılması için Ankara’da ilk olarak EPDK’ya oradan da Başkentgaz Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Muhtarlar, yaptıkları ziyaretle ilgili yazılı olarak verdikleri bilgide ise şunları söyledi;

İLÇEMİZİN DOĞALGAZ GERÇEGİ
Arkadaşlar Cuma günü ilçemizin büyük sorunu olan doğalgaza çözüm aramak için muhtar arkadaşlarla  Ankara’daydık İlk Önce EPDK daha sonra ise BAŞKENTGAZ genel Müdürlüğündeydik. BAŞKENTGAZ Yatırımlar ve İşletme direktörü sayın Muhammed Ömer Yayla Beyle yaptığımız istişareler sonucunda bu yıl ilçemizde çalışmaların sınırlı olacağını ve vatandaşın fazla talebi bulunmadığını bize bilgisayar programından açarak kimlerin müracaat ettiği kimlerin etmediğini ev ev gösterildi kısaca doğalgaz konusunda ilçemiz duyarsız kalmıştır.

Pazartesi günü ilçemizdeki şeflikten doğalgaz için mahallerde kimlerin talepte bulunduğunu, kimlerin bulunmadığını muhtarlıklarımız tarafından tespit edilip etmeyen vatandaşlar teşvik edilecek. Ayrıca doğalgazın 7 yıl içinde bütün mahallere sözleşme gereği ulaştıracağız ama talep olunduğu takdirde bu sürenin 7 yıl değilde 5 yıla ineceği yani 2 yıl içinde bitirileceği belirtilmiştir.  Tek çare ÜCRETSİZ olan Doğalgaz taleplerinin  yapılması ne kadar çok talep o kadar Doğalgazın evlerimize erken gelmesi demektir. 


   2 Temmuz 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1632 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri