12 Şubat 2020, 14:32 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Pazar yerindeki ve çarşıdaki esnaflarla buluşuldu

Pazar yerindeki ve çarşıdaki esnaflarla buluşuldu

Pazar yerindeki ve çarşıdaki esnaflarla buluşuldu...

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Zeynep Yıldız, İlçemizde birtakım ziyaretler gerçekleştirdi.
Cumartesi Günü AK Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Milletvekili Zeynep Yıldız’ı; Ak P arti İlçe Başkanı Erkan Seyhan, Belediye Başkanı Memiş Çelik ve Kadın Kolları Başkanı Aysun Pekmezci karşıladı.

Milletvekili Zeynep Yıldız’ın ilk durağı Cumartesi günü kurulan halk Pazar yeri idi. Pazarda hem esnaflarla hem de vatandaşlarla biraraya gelen Milletvekili Zeynep Yıldız, istek ve önerileri dinleyerek sohbet etti.

Pazar yeri ziyaretinden sonra Milletvekili Zeynep Yıldız’ın ikinci durağı, İsmet Paşa caddesi üzerinde bulunan esnaflar idi. Caddede bulunan esnafları da tek tek ziyaret eden Milletvekili Zeynep Yıldız; hal hatır sorarak, istek ve önerileri dinledi ve sohbet etme fırsatı buldu.

Ziyaretleri; Belediye Başkanı Memiş Çelik, Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan ve Kadın Kolları Başkanı Aysun Pekmezci ile birlikte yapan Milletvekili Zeynep Yıldız, esnaf ziyaretinin ardından tekrar Ankara’ya döndü.     13 Şubat 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 851 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri