12 Şubat 2020, 14:13 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Daha 8 yaşında, hayata tutunmaya çalışıyor

Daha 8 yaşında, hayata tutunmaya çalışıyor

Habibe Özbek İlik Bekliyor...

Habibe Özbek, daha 8 yaşında bir kız çocuğu. Lösemi hastası olan Özbek, hayata yeniden tutunmak için ilik naklinin yapılmasını bekliyor.

Özbek Ailesinin 3 çocuğundan en büyük olan ve 3 yıldır ilik bekleyen Habibe Özbek, lösemi hastası olduğu için babası Habilbullah Özbek ile birlikte haftada iki defa Ankara’ya şehir hastanesine tedavi görmek için gidiyor.

Kale Mahallesi, Çetin Sokakta ailesiyle birlikte kiralık evde ikamet eden 8 yaşındaki Habibe, daha bu yaşta hayatta kalmak için mücadele veriyor. Babasıyla birlikte haftanın iki günü tedavi gördüğü Ankara’daki şehir hastanesine giden Habibe Özbek, hayata tutunmak için hastane tarafından kendilerine verilecek müjdeli haberi bekliyor.  Ancak bugüne kadar bekledikleri haberi de bir türlü alamıyorlar.

Afganlı olan Hamiden-Habilbullah Özbek çifti de, çocuklarının tedavisi için ellerinden gelen çabayı gösteriyor. Ekonomik durumu iyi olmayan Özbek Ailesi, kızları Habibe’nin yaşaması ve hayatına sağlıklı bir şekilde devam etmesi için kendilerine ilik bulma konusunda yardım bekliyorlar.
 


   13 Şubat 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1941 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri