11 Aralık 2019, 14:13 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Altaylı Uğur Işılak'ı eleştirdi

Altaylı Uğur Işılak'ı eleştirdi

Altaylı Uğur Işılak'ı eleştirdi...Gazeteci Fatih Altaylı, kadınlar hakkındaki sözleri nedeniyle Uğur Işılak’ı eleştirdi.

Gazeteci Fatih Altaylı, eski AKP milletvekili ve şarkıcı Uğur Işılak’ın kadınlarla ilgili sözlerini köşesine taşıdı.

Uğur Işılak’ın bir televizyon programındaki sözlerini eleştiren Altaylı, Ceren Özdemir’in katilinden daha tehlikeli olacağını ifade ederek, Habertürk’te şunları yazdı:

Şöyle konuşuyor, hem de gizli gizli değil, bir televizyon programında. Sanat adamı sıfatıyla. Diyor ki, “Kadının tabiatı bağlanmaktır, ait olmaktır. Erkeğin ki öyle değildir. Erkek kadına at olmaz, sahip olur” Sahip olur derken sesine güçlü bir vurgu, bir sertlik de katıyor ve devam ediyor: “Aradaki fark bu. Bazı kadınlar bunu karıştırıyor. Ben böyle yapıyorum, sen niye böyle yapıyorsun. Aynısını yapmasını istiyor.” Ve tam burada yenden sesine kalınlaştırıp, sertleştirerek “Ben sahip olurum, sen ait olursun. Aradaki fark bu” Şaka yapmıyorum. Abartmıyorum. Aynen böyle anlatıyor. Büyük bir özgüven patlaması ile. Kadının binlerce yıllık “Birey olma” arzusunu, çabasını, savaşını ve hakkını “Davudileştirilmiş” bir ses tonu ve büyük bir hadsizlikle çöpe atıyor. Pek kim bu? Dünden beri her şeye manşet olan hapishane kaçkını canavar mı? Hayır değil. Ama bu ondan daha tehlikeli aslında. Çünkü bu “Sanatçı” adı altında geziyor ortalıkta. Ey insanlık, tanıyın bunu, adı “UĞUR IŞILAK” Tanımadınız mı? “Dombıra”yı söyleyen adam desem! Duymadınız mı? TBMM’de uyuyan milletvekili desem! Bunları söyleyebilecek kadar vahşi birini hapishaneden salmışlar, rezalet. Bu lafları söyleyebilecek kadar gözü dönmüş birisini ise Meclis’e almışlar. Bence daha büyük rezalet. Bu kafa Meclis’te olursa, o kafa dışarda gezer. Şaşırmayın. Normaldir!

  12 Aralık 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2421 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Kaan
Ahmet efendi biz bir yerleri yalamadik ki isminiz oralara yazılsın. Öyle bir degerimiz olsaydi Allah razı olsun deseler bize yeterdi. Uğur Işılak kochisara isim hak edecek bir şeyi var diyenlerle yok diyenler fazla cikmazsa birsey bilmiyoruz bizde ozaman. Koskoca neşet babaya soz edecek cureti ancak dengesszler ederdi.
AHMET
kaan efendi sanki şereflikoçhisarda dikili bir taşın varda bol keseden sıkıyorsun.beğen beğenme sev yada sevme iyi yada kötü uğur ışılak memleketimizin bir değeri.bende diyorumki kültür merkezinin adı "şereflikoçhisar kaan kültür merkezi " olsun diyorum.33 bin şereflikoçhisarlının kaçı kabul eder.bence bir tek sen.
Kaan
Uğur efendi zaten haddini heryerde aşarak söylemleri var. Neşet usta gibi birisine ozan değil di diyende bu zattır. Ustelik birde ödül olarak kültür merkezi olan yere adi verilmiştir. Soruyorum bu şahıs şereflikoçhisar'lilara bir iki şarkı tingirdatmaktan baska ne verdi? Bir yerlere yakin olmasaydı adi verilirmiydi? Hak ettidemi verildi?
33 bin kochisarliya sorun 30 bini kabul etmezdi.
Yağmur Doğan
Ugur arkadasimdir, Fatih Altayli denilen kisilik bozuklugu olan sahis, arada bir gundemde kalabilmek icin bu tur operasyonlar yapmaktadir. Ugur son derece modern, hos sohbet, efendi bir adamdir. Herkesin fikri kendisini baglar, onun gibi veya benim gibi dusunmek zorunda mi herkes ???
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri