08 Ocak 2020, 15:34 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz

Gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz

Gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz...

Belediye tarafından İlçe genelinde yürütülen çalışmalarla 40  bin m2 kilitli parke taşı ve bordür uygulamasının tamamlandığı öğrenildi.

Konuyla ilgili olarak, Belediye’den gönderilen, “Gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” başlıklı  basın açıklamasında şöyle denildi;

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ
İlçe genelinde Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı tarafından yürütülen kilitli parke taşı ve bordür uygulama çalışmaları rekor seviyede devam ediyor.

Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı olarak ilçe genelinde yürüttüğümüz kilitli parke taşı ve bordür uygulamalarıyla ilçe tarihinin en büyük kilitli parke taşı uygulamalarının altına imza atıyoruz. Kısa süre içerisinde Belediye Başkanlığımız tarafından yürütülen çalışmalarla 40 Bin metre kare kilitli taş uygulaması tamamlandı.

Şereflikoçhisar’ın Odunboğazı, Büyükdamlacık, Kale, İstiklal, Sanayi, Ekici ve Akseki mahallelerinde sürdürülen kilitli parke taşı ve bordür uygulamalarıyla vatandaşlarımız kışın çamurdan, yazın tozdan kurtuluyor.

Belediye Başkanımız Sayın Memiş Çelik yürütülen çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamasında ‘’Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek adına ekiplerimizle birlikte gece gündüz çalışıyoruz, aciliyet sıralamasına göre ilçe genelindeki mahallelerimizde kilitli parke taşı ve bordür uygulamalarını kısa sürede tamamlıyoruz. 
Ocak ayında olmamıza rağmen olumsuz hava şartları altında çalışmalarımız devam ediyor. Şereflikoçhisar’ın sokak ve caddelerini çamurdan ve tozdan kurtarmak için imkanları en iyi şekilde değerlendirerek çalışıyoruz. Kısa süre içerisinde ilçemizin muhtelif yerlerinde 40 Bin metre kare kilitli parke taşı uygulamalarını gerçekleştirdik” Dedi.

Aralık ayı içerisinde 35 Bin metre kare kilitli parke taşı alım ihalesinin tamamlandığını ifade eden  Belediye Başkanımız Sayın Çelik, Mart ayında yine 50 Bin metre karelik kilitli parke taşı alım ihalesinin gerçekleştirileceğine vurgu yaparak  “Hedefimiz 2020 yılında E-90 karayolu üzerinde bulunan mahallelerimizin tüm ara sokaklarında kilitli parke taşı uygulamasını tamamlayarak vatandaşlarımızı çamur ve tozdan kurtarmak. Olumsuz hava şartlarında da dahi çalışmalarımız kesintisiz olarak devam ediyor.” Dedi. 

   9 Ocak 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2203 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.253 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri