08 Ocak 2020, 15:08 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Park Yapılmasın Diye!

Park Yapılmasın Diye!

Park Yapılmasın Diye!...

İlçemiz çarşı merkezinin zabitanın karşısındaki girişine bu seferde park yapılmasın diye dubalar konuldu.

Araçların çarşıya girmelerini engellemek amacıyla, çarşı merkezlerinin girişlerine dubalar konulmuştu. Hatta çarşıya girişlerin yasak olduğuna dair levhalar da konulmuştu ancak bugüne kadar kimse yasağa uymayarak araçlar çarşı merkezine girdirilmekteydi. Bu uygulama devam ederken, Pazartesi gününden itibaren Zabıtanın karşısındaki çarşı girişinde bulunan dubaların sayısının arttırıldığı görüldü.

Dubaların sayısının arttırılmasının nedeninin de; Çarşı merkezinin girişine park yapılmasının yasak olduğunu belirten levha olmasına rağmen park yapıldığı, araç parkı yapılmaması içinde dubaların sayısını artırarak vatandaşlarımızın girişe park yapmalarını önlemek olduğu ifade edildi.

ÖNERİ
Vatandaşlar da Belediye Başkanı Memiş Çelik’e çarşı merkezine araç giriş-çıkışları konusunda öneride bulunularak; Dubaları artırmak yerine küçük bir kulübe, bir nöbetçi ve otomatik kapı konularak hem giriş-çıkış yapan araçların kontrol edilebileceği hem de park yapanların uyarılabileceği belirtildi.


   9 Ocak 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2119 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri