16 Ocak 2019, 15:16 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Birlik ve Dayanışma Sözü Verdiler

Birlik ve Dayanışma Sözü Verdiler

Birlik ve Dayanışma Sözü Verdiler...Belediye Başkanı, ilçe Başkanı, Başkan Adayı ve aday adayları biraraya geldi
Birlik ve Dayanışma Sözü Verdiler

Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik’in organize ettiği bir programla, AK Parti Belediye Başkan Aday Adayları biraraya gelerek toplantı yaptı.

Birlik ve beraberlik mesajının verildiği ve yerel basının da davetli olduğu toplantı, basına açık ve kapalı olmak üzere iki bölümde yapılırken, toplantı ya; AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysun Pekmezci ile Gençlik Kolları Başkanı Akın Gözkaya da eşlik etti.

PARTİMİZ İÇİN HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ
Toplantı yapılan konuşmalarda da, AK Parti için hep beraber çalışacakları ifade edildi.

KONUŞMALAR
Toplantıda ilk konuşmayı İlçe Başkanı Erkan Seyhan yaptı. Seyhan konuşmasında; “5 Kasım’da başlayan güzel bir Aday Adaylığı sürecini tamamladık. Bütün Aday Adaylarımıza emeklerinden, çalışmalarından ve Şereflikoçhisar için sorumluluk alma bilincinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. AK Parti’de siyaset yapmak, Ak Parti Ailesinin içerisinde olmak hepimize ayrı bir mutluluk veriyor, hepimiz için ayrı bir gurur kaynağa oluyor.
Bu bir bayrak yarışı. Sonuçta hepimiz Partimize hizmet etmek için belli alanlarda tatlı yarışlar gerçekleştiriyoruz.

Kıymetli Belediye Başkanıma da hem bugüne kadar partimize, Belediyemize yaptığı emeklerinden dolayı hem de 31 Mart’a kadar da yapacağı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.
Bundan sonra da hep beraber AK Parti’yi daha yukarılara taşıyacağız. El ele vererek her zaman olduğu gibi üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmeyi çalışacağız.
Belediye Başkan Adayımız Memiş Abimize de hayırlı olsun diyorum. 31 Martta da birlik ve beraberlik içerisinde Şereflikoçhisar’da daha güçlü bir 4.dönem AK Parti Belediyeciliği rabbim nasip etsin diyorum” dedi.

MEMİŞ ÇELİK;
İkinci konuşmayı Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik yaptı. Çelik de konuşmasında; “Hep beraber AK Parti için İlçemizin yerel yönetimlerinde bulunmak için tatlı bir yarışa girdik. Yaklaşık 2 ay gibi bir süre sahalarda tatlı bir yarış yaptık. Bu bir bayrak yarışı. Bu sürece kadar durum değil de bundan sonraki durum çok önemli. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetlere imza atacağız. Bu süreç içerisinde gayretlerinizden, çalışmalarından dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte, hep beraber, birlik ve beraberlik içinde AK Parti kurulduğu günden itibaren hizmetler nasıl olmuşsa bundan sonraki süreçlerde bir ve beraber olacağımıza inanıyorum. Güzel hizmetlere de beraber imza atacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

FERDA POLAT
Son konuşmayı da Belediye Başkanı Ferda Polat yaptı. Polat da konuşmasında; “Aday Adaylık süreci tamamlandı, 13 Aday Adayları arasında tabiî ki bir tane arkadaşımıza nasip oldu. Memiş Bey’e  şimdiden hayırlı olsun.
Dönüp geriye baktığımız zaman siyasi hayatımıza 2001 yılında başladık arkadaşlarla beraber. Ve yıl 2019, 31 Mart yerel seçimlerine kavuşacağız. 2001 yılında göreve geldiğimizde, yönetim kurulu üyelerini oluşturduğumuzda meydanlarda kimseyi bulamıyorduk. Zor bir süreçti. Bugün 12 Aday Adayımız var. 7 bine yakın da üyemiz var Elhamdülillah.
Siyasi hayatıma baktığınız zamanda örnek almanızı rica ediyorum. Şu manada; 2004 yılında İl Genel Meclis Üyeliğine aday olduğumda hiçbir arkadaşımız talipli değildi. Ve siyaseti de bilmiyorduk. Daha sonra İlçe Başkanımız 4.sıra yaptık, mücadelemize devam ettik.

Rabbim bize 10 yıl İlçe Başkanlığını ve 5 yıl da yüzümüzün akıyla ilçemize hizmet etmeyi nasip etti. Bundan sonra da Memiş kardeşimiz devam ettirecek. Nasip olması için de biz mücadele vereceğiz hep birlikte. Onun için siyaseti günü birlik düşünmememiz lazım. Siyaset uzun bir koşuya benziyor, bir maraton. 
AK Parti dava partisi diyoruz. Hiçbir zaman vefasızlık etmez. Belki bugün acı olabilir, 2,3 ay çalıştık, bir performans sergiledik vatandaşla iç içe. Bu bir avantajdır. Vatandaşın arasına girdik, tanıyamayan insanlara kendinizi tanıttınız. Bence bu onur verici bir hizmettir. Yani aday olamasak da bir taraftan başlamışsız aday olmaya ve halkla iç içe olmayı.
Hep birlikte, beraber, omuz omuza ve tekrar yeniden Memiş kardeşimi ve AK Parti’nin bayrağını Şereflikoçhisar Belediyesi’nde dalgalandırmak için hepimiz mücadele etmek zorundayız, böyle de gerekiyor, ben bunu arz ederim. 31 Mart’a kadar da üzerimize ne görev düşerse yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Şimdiden hayırlı olsun Memiş Bey. Siyasette mücadele etmek gerekiyor. Mücadele etmezsen başarılı olamazsın” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından düzenlenen toplantı, basına kapalı olarak devam etti.


   17 Ocak 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3379 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


DAVUT
O MASANIN ETRAFINDA ALLAH İÇİN HİZMET İÇİN BİR KİŞİ OLSAYDI ORADA OLMAZDI.ORADAKİLERİN HEPSİNİN FARKLI FARKLI MENFAAT VE ÇIKAR BEKLENTİLERİ VAR.MEMİŞ ÇELİK TA İLK GÜNDEN BELLİYDİ.TEMAYÜL YOKLAMASINDAN ÖNCE BELLİYDİ.ANKET YAPILMADAN ÇEŞİTLİ KADEMELERE SORULMADAN BELLİYDİ.NEDEN BELLİYDİ İL BAŞKANI ADAMLARIYDI SADECE BU. LİYAKATINA KARİZMASINA YAPTIKLARINA YAPACAKLARINA KAPASİTESİNE BİLGİSİNE BİRİKİMİNE BAKILARAK MI YAPILDI HAYIR.DİĞER ADAY ADAYLARI DA KONU MANKENLİĞİ VEYA FİGÜRANLIK YAPTILAR O KADAR.BURADA HEM ADAY ADAYLARINA HEM AK PARTİ TABANINA HEM DE ŞEREFLİKOÇHİSARLILARA AYIP EDİLMİŞKEN SİZ KALKIN BİR MASANIN ETRAFINA TOPLANIN BİRLİK POZU VERİN YUH SİZE.FERDA POLAT DEĞİLMİYDİ MEMİŞ ÇELİKİ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ALDIRAN.MEMİŞ ÇELİK OLMADI MI SENİ ADAYLIKTAN EDEN.NASIL OLUYOR SENİN GÖREVDEN ALDIRDIĞIN SENİNLE ADAYLIK YARIŞI YAPAN ADAM SENİ SÜRKLASE EDECEK SEN DE BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI VERECEKSİN.DİĞERLERİNİN DE HEP BİR BEKLENTİLERİ VAR.MAALESEF ŞERBET BEKLENTİSİ BÖYLE BİR ŞEY.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri