13 Kasım 2019, 15:24 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

ŞEDER'in 9.Olağanüstü Kongresi yapıldı

ŞEDER'in 9.Olağanüstü Kongresi yapıldı

Ümit Yıldız kendi isteğiyle bıraktı...

ŞEDER’in Yeni Başkanı Okan Çağan oldu.

Yapılan Olağanüstü Genel Kurul sonucunda, Şereflikoçhisarlılar Dayanışma ve Kültür Derneği’nin (ŞEDER) yeni Başkanı Okan Çağan oldu.

2013 yılından bu tarafa (3 dönemdir) ŞEDER’in Başkanlığı’nı yapan Ümit Yıldız’ın kendi isteğiyle Başkanlığı bıraktığı öğrenilirken haftasonunda yapılan Olağanüstü Kongrede, tek liste ile yapılan seçim sonucunda hemşehrimiz Okan Çağan’ın yeni Başkan olarak seçildiği belirtildi.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ;
Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri de; Ramazan Işık, Etem Çetin, Ertuğrul Karaca, Hamza Baydar, Erdoğan Alıcı ve Hülya Filiz Arman.

OKAN ÇAĞAN KİMDİR?
1968 yılında Büyükdamlacık Köyünde doğdu. 1970 yılında ailesi ile beraber Keçiören`e geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Keçiören de tamamladı. Evli ve 2 çocuk babası.
Eski Başkan Ümit Yıldız’ın da Yönetim Kurulu Üyesi olan Okan Çağan, Keçiören Belediyesi CHP Belediye Meclis Üyesi.

OKAN ÇAĞAN’DAN TEŞEKKÜR
Olağanüstü kongreden sonra seçilen Başkan Okan Çağan, ŞEDER’in facebook sayfasından yayınladığı teşekkür mesajında da şöyle dedi;

“Değerli arkadaşlarım, sevgili hemşerilerim, sayın üyeler;
9.Olağanüstü Kurulumuzu tamamlamış bulunmaktayız. Geçmiş yönetime ve Sayın Ümit Yıldız’a bugüne kadarki tüm çalışmalarından ve değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Ümit ediyorum ki yönetimimle birlikte Şereflikoçhisar’a yakışır bir şekilde hizmet vereceğiz. Şahsımı bu göreve uygun gördüğümüz için hepinize teşekkür eder, emeği geçen herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.

Okan Çağan Şereflikoçhisarlılara da seslenerek; “Dernek hepimizin. Bu derneğe ayakta tutmamız için ücretsiz üye kaydı yapacağız. Bu nedenle Şereflikoçhisarlı hemşehrilerimizi, derneğimize üye olmalarını davet ediyorum” şeklinde konuştu.


    14 Kasım 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 4540 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Sedat Işlak
Saygıdeğer Şeder yönetimi yeni dönemde daha faal , etkin ve insiyatif alarak ilçenin öncelikli müşkil meselelerinde daha aktif siyaset üstü bir perspektiften yaklaşarak   asgari müştereklerde   vahdet sağlayarak, İlçenin mülki idaresiyle dayanışma içinde birlik sağlayarak ( farklılıklar zenginliğimizdir) diyerek   problemlerin çözümüne odaklanırsa, başarılmayan ve aşılmayan engel kalmaz. İlçeye yapılacak her bir katkı, Şeder'in hem saygınlığını ,hemde Sivil Toplum Kuruluş misyonunu eda edecektir. Yeni yönetimden daha çok insiyatif almayı bekliyoruz. Saygılarımla arz ederim
kızıl deli
koskoca derneği kahve köşelerine düşüren siyasi düşünceye yazıklar olsun
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri