22 Nisan 2015, 18:51 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kuddusi Öztaş gazetemizi ziyaret etti

Kuddusi Öztaş gazetemizi ziyaret etti

1970’li yılların ortalarında kurulup faaliyete geçen ve 1980’li yıllarda İflas Masası tarafından Türkiye Kalkınma Bankası’na...


Kuddusi Öztaş gazetemizi ziyaret etti
1970’li yılların ortalarında kurulup faaliyete geçen ve 1980’li yıllarda İflas Masası tarafından Türkiye Kalkınma Bankası’na (DESİYAB) borçları karşılığı devredilen Ekstaş Holding’in Genel Müdürlüğünü ve Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Yüksek Kimya Mühendisi Kuddusi Öztaş gazetemizi ziyaret etti.

Hasanoğlan Atatürk Öğretmen Okulu mezunu olan, 17 Nisan Köy enstitülerinin Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Ankara’da düzenlenen bir törene katıldığını ve bu vesileyle Şereflikoçhisar’a da gelme fırsatı bulduğunu söyleyen Kuddusi Öztaş, Gazetemiz Sahibi Mustafa Yücel ile Ekstaş’ın kuruluşundan günümüze kadarki süreç içinde meydana gelen gelişmeleri her yönüyle değerlendirecek boyutta sohbet etti, fikir teatisinde bulundu.

Aktif çalışma ortamından çekildiğini, bazı kuruluşlara danışmanlık yaptığını ve kitap yazma hazırlığında olduğunu ifade eden Kuddusi Öztaş, dönemler halinde İstanbul ve Antalya’da ikamet ettiğini söyledi.

Yüksek Kimya Mühendisi hemşehrimiz Kuddusi Öztaş’ın Ekstaş dönemiyle ilgili Mustafa Yücel’in bir değerlendirme yazısını önümüzdeki haftalarda Merak Bu Ya köşesinde okuyabilirsiniz.
          23 Nisan 2015Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3741 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Ata
Kendisi ALTAN adını kullanır. Duyanlar, duymayanlara anlatssın...
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu