08 Ekim 2009, 17:26 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

KALEM YARDIMI

KALEM YARDIMI

İlçemizde halı saha işletmeciliği yapan Elcan Sarıkuş, elinde bulunan ve nerede ise ilçemizde öğrenim gören bütün ilköğretim öğrencilerinin ihtiyacını karşılayacak kadar çok olan bütün kalem


İlçemizde halı saha işletmeciliği yapan Elcan Sarıkuş, elinde bulunan ve nerede ise ilçemizde öğrenim gören bütün ilköğretim öğrencilerinin ihtiyacını karşılayacak kadar çok olan bütün kalem çeşitlerinden oluşan paketleri Şeyhkuyusu İlköğretim Okulu aracılığı ile diğer okullara dağıtılmasını sağladı.

Şeyhkuyusu İlköğretim Okulu Müdürü Tekin Tekiner’in ilçe merkezinde ve beldelerde bulunan bütün ilköğretim okullarına öğrenci sayılarına orantılı olarak kurşun kalem, tükenmez kalem, boya kalemi, basmalı kalem, silgi ve kalem traştan oluşan kırtasiye paketlerini hazırlanmasına yardımcı olarak dağıtılmasına öncülük etti. Site Editörü tarafından yazılan bu haber, 4115 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.188 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu