02 Mart 2011, 14:19 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Çalören İlköğretim Okulunda sınıflar Teknoloji sınıflarına dönüştürüldü

Çalören İlköğretim Okulunda sınıflar Teknoloji sınıflarına dönüştürüldü

Çalören İlköğretim Okulu öğrencileri bilgisayar ve projeksiyon destekli sınıf ortamında eğitim öğretim görmeye başladı.        2010-2011 Eğitim-Öğretim yılı başında Branş Dersliği uygulamasına geçilen okulda '"Her Sınıfa Bilgisayar ve Projeksiyon Alınması Projesi'' kapsamında yapılan çalışmalar sonucu okulun tüm  imkanları kullanılarak ve bazı hayırseverlerin desteğiyle tüm sınıflarımızda Bilgisayar ve Projeksiyon destekli eğitime geçilmiştir.

 
        Okul Müdürü Ramazan AYDIN, 9 dersliğin tümünde, öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına her an hazır projeksiyon ve bilgisayar bulunduğunu, söyledi.
 
        Ayrıca görsel ve işitsel ortamda eğitim öğretim gören öğrencilerinin sınıflarının birer teknoloji sınıfı haline geldiğini, öğrencilerin ise derslere daha zevkle ve ilgiyle katıldığını, amaçlarının 2011-2012 Eğitim- Öğretim yılında tüm sınıflara akıllı tahta temin etmek olduğunu görüşlerine ekleyerek;  "Okulumuza bu projede katkısı olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürlüğüne, Devekovan İlköğretim Okulu Müdürlüğüne, Cengiz KARAKAŞ isimli hayırsevere, öğretmenlerim ve öğrencilerim adına teşekkür ederim'' dedi.
 
        3 Mart 2011Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3051 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Kaan
Çaloren lisesi diye bir şey kalmadı zaten
experttürk
cok güzelde,Galiba duvarların badanaya ihtiyacı var.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.076 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri