14 Ekim 2020, 16:00 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Başarılı bir projeye imza atıldı

Başarılı bir projeye imza atıldı

Başarılı bir projeye imza atıldı...Evren Kaymakamlığı tarafından da 20 öğrenciye tablet verildi.

Evren Kaymakamlığı başarılı bir projeye imza atarak 20 öğrenciye tablet hediye etti ve dezavantajlı öğrencileri uzaktan eğitimden mahrum bırakmadı.

1 Ekim 2020 tarihli sayımızda yayınlanan, “Evren’de EBA’sız öğrenci kalmayacak” başlıklı haberimizde; Evren Kaymakamlığı tarafından başlatılan kampanya ile öğrencilere tablet verileceği ve kampanyanın başvuru aşamasında olduğu duyurulmuştu. Proje kapsamında Evren hükümet konağında düzenlenen tören ile öğrencilere tabletleri verildi.

Evren Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından başlatılan “EBA’sız öğrenci kalmayacak!” projesi kapsamında toplam 20 öğrenciye tabletleri Kaymakam Murat Demirbilek tarafından bizzat verilirken uzaktan eğitim sürecinde ki dezavantajlı öğrencilere destek olunması amaçlanan proje hakkında Kaymakam Murat Demirbilek şunları söyledi. “2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında eğitim online yapıldığı için Kaymakamlık olarak biz de ilçemizde EBA’dan yararlanamayan öğrencilerimize vakfımız aracılığıyla tablet verdik. Bugün Kaymakamlık binamızda Vakıf olarak alınan 20 tabletimizi öğrencilerimize dağıttık. Ben bu vesileyle başarılı bir eğitim süreci geçirmelerini temenni ediyorum. Tabletlerimiz öğrencilerimize hayırlı olsun.”

Hediye tabletlerden yararlanan öğrencilerin yaşadıkları sevinç gözlerinden okunurken Kaymakam Murat Demirbilek’e de desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.    15 Ekim 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 545 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri