09 Eylül 2020, 19:09 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Yeni Başkanlar mazbatalarını aldı

Yeni Başkanlar mazbatalarını aldı

Yeni Başkanlar mazbatalarını aldı...
   Ülkü Ocakları Başkanı Selçuk Adalı


 Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı
                  Erdem Kacar

Ülkü Ocakları İlçe Başkanı ile AK Parti Gençlik Kolları Başkanı değişti.

Yaklaşık 2,5 yıldır Şereflikoçhisar Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevini yürüten Emre İldeş, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı İlker Darıcı’nın talimatları doğrultusunda görevini, düzenlenen devir teslim töreninde Selçuk Adalı’ya devretti.

Cuma günü Ülkü Ocakları binasında düzenlenen devir teslim törenine; Ülkü Ocakları Ankara İl Başkan Yardımcısı Cihan Nadir Yavuz, Ülkü Ocakları’nın İlçe gençleri ve partililer katıldı.

Görevi teslim eden Emre İldeş; “Çıkmış olduğu bu kutlu yolda Selçuk Adalı başkanıma başarılar diliyorum. Allah yar ve Yardımcısı olsun. Kılıcı keskin olsun inşallah Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın”dedi.

Görevi devralan Selçuk Adalı da; “Necip Türk milletine hizmet etme mücadelesinde gerek bizzat katılarak gerek arayarak gerekse de sosyal medya aracılığıyla yanımda olan tüm dava arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim, bu vesileyle tekrar etmekten gurur duyarım; ‘ÜÇ HİLAL
SANCAKLIYIM BEN ÜLKÜ OCAKLIYIM..’ Emre kardeşimize de, çalışmalarından dolayı teşekkür ederim, bundan sonra da bizler elimizden gelen çalışmayı göstereceğiz” şeklinde konuştu.

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI DA DEĞİŞTİ
Diğer yandan geçtiğimiz hafta içinde, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı da değişti.

2019 Eylül Ayından bu tarafa Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanlığını yürüten İbrahim Aksoy, bir yıl sonra görevini Erdem Kacar’a devretti.

İbrahim Aksoy neden görevini bıraktıki yeniden bir atama daha yapıldı? Ve neden sessiz sedasız görev değişikliği yapıldı? gibi sorular cevapsız kalırken,

Ak Parti Ankara İl Başkanlığında düzenlenen törenle, İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Yıldız’dan mazbatasını alan Erdem Kacar, facebook sayfasından; “Bu güne kadar hizmet ettiğim partide bana bu görevi layık gören sayın Ankara il Başkanım Hakan Han Özcan’a, sayın Ankara il gençlik kolları başkanım Burak Yıldız’a, sayın İlçe başkanım Erkan Seyhan’a, sayın Belediye başkanım Memiş Çelik’e ve bütün Ak Parti teşkilatına teşekkür ederim. Şükranlarımı sunarım. Ya Allah Ya Bismillah..” diyerek düşüncelerini paylaştı.

Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan da yapılan atamayla ilgili olarak facebook sayfasından yaptığı paylaşımda; “Şereflikoçhisar AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığımıza Erdem Kacar kardeşimiz atanmıştır.
Bugüne kadar görevi yürüten İbrahim Aksoy kardeşime teşekkür ediyor, Gençlik Kolları Başkanlığımıza atanan Erdem Kacar kardeşime de muvaffakiyetler diliyorum” dedi.


     10 Eylül 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1180 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri