08 Temmuz 2020, 14:18 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Güzel bir sinerjiyle çalışıyoruz

Güzel bir sinerjiyle çalışıyoruz

Güzel bir sinerjiyle çalışıyoruz...

Cumhuriyet Halk Partisi Etimesgut İlçe  Başkanı Onur Öktem, Yönetim Kurulu Üyeleri ve CHP Ankara İl Başkan Yardımcılarıyla birlikte, CHP İlçe Başkanı Mustafa Alıcı’ya ve Yönetim Kurulu Üyelerine iadeyi ziyarette bulundu.

Ziyarette; Aslen Şanlıkışlalı olan hemşehrimiz Etimesgut CHP İlçe Başkanı Onur Öktem ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra Ankara İl Başkan Yardımları Rabia Karakaya ile Mehmet Öncü ve Evren İlçe Başkanı Doğan Erdoğan da vardı.

Şenlik içerisinde İlçemize İlçe teşkilatıyla gelen Onur Öktem ve beraberindekileri, CHP İlçe Başkanı Mustafa Alıcı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı ile Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile partililer karşıladı.

Ziyarette sırasında önce konuşmalar yapıldı. Konuşmasında; “Güzel bir sinerjiyle çalışıyoruz. Umarım en yakın zamanda da Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarıyla Şereflikoçhisar’a bir farkla daha geliriz” diyen Onur Öktem, yapılan konuşmaların ardından şehir turu yaptıktan sonra Evren İlçesini ziyaret etmek için beraberindekilerle birlikte Şereflikoçhisar’dan ayrıldı.

ONUR’UN İLÇE BAŞKANLIĞI BİZİ GURURLANDIRDI
CHP İlçe Başkanı Mustafa Alıcı; “Şereflikoçhisar İlçe Kongresinin yapılmasından sonra İlçemizi ilk ziyaret eden İlçe Başkanlarımızdan hemşehrimiz Etimesgut İlçe Başkanı, Yönetimiyle birlikte burada.
Buraya gelen hemşehrimiz Onur Öktem ile Yönetim Kurulu Üyelerine ve İl Yöneticilerimize hoş geldiniz diyorum. Nasıl babası Enver Bey, bize sahip çıkmışsa, Onur’u da biz kendimize dost bildik, kendi toprağımızın kokusunu aldık ve gittik. Biz gerçekten bağlıyız toprağımıza. Onur’un orada olması bize onur ve gurur verdi” dedi.

ONUR ÖKTEM; ETİMESGUT’UN TÜM OLANAKLARI SEFERBER EDİLECEK
Başkan Alıcı’dan sonra Etimesgut İlçe Başkanı Onur Öktem söz aldı.
Öktem konuşmasında; “Misafiriniz olarak kendimi görmek istemem. Öbür türlü Şereflikoçhisar noktasını atlamış olurum. CHP’nin emektarları olarak sizler burada bulunuyorsunuz ama yolunuz merkeze düştüğü zaman Ankara’nın en büyük beşinci ilçesi Türkiye’nin en büyük 14.ilçesi olan Etimesgut İlçe Örgütünün de tıpkı Şereflikoçhisar Örgütü olarak görüp rahatlıkla oraya gelmenizi rica ediyorum. Orası sizin eviniz. CHP’nin Ankara örgütleri, bizler demokratik solun ve sol değerlere inanan olan bizler elbette hemşericilik noktasına bakmayalım olaya ama Ankaralılık noktasını değerlendirmemiz lazım diye düşünüyorum. Çünkü iktidara giden yol, kırsaldan buradan geçiyor. Çünkü, insanlar şu özlemle bakıyor olaya; evet benim yapım kim?, parçam kim?diyor. O nedenle bu kırsal noktasını yani buralardaki dış köylerden bahsediyorum, buraların hiçbirini boşlamayacağız. Sizin tüm lojistik destekleriniz sağlanana kadar Cumhuriyet Halk Partisi’nin Etimesgut Örgütünün tüm olanakları sizlere seferber edilecektir.”dedi.

ŞEREFLİKOÇHİSAR’IN KÜÇÜK BİR SESİ YETERLİ
“Buralarda CHP’nin varlığı gösterilsin, varlığı bilinsin istiyoruz. Bu doğrultuda Şereflikoçhisar’ın haykırmasına gerek yok, küçük bir sesi yeterli” diyen Onur Öktem; “Halkımızı selamlayacağız sonra Evren İlçemizi ziyarette bulunacağız, esnaflarımıza yine merhaba diyeceğiz. Ama kıstasımız şu; İnsanlarımızı mutlu edebilecek bir yapı kurmamız gerekiyor. Ve her geçen günde ekonomik sorunlarla evlerimize girerken bile problem yaşamaya başladık. Eskiden insanlar çok şükür deyip kazancını alıp, evine, çoluğuna çocuğuna götürürken  bir şeyler çıkıyordu ortaya. Mutsuz bir kesim çıkmıyordu. Ama artık mutsuz bir kesim var. Peynirin kilosu olmuş 40 TL, yumurtanın tanesi nerdeyse 2 TL’ye dayanmış.. Gerçek şu insanlar artık mutfağına yetemeyecek duruma gelmiş. Şimdi bu kadar ekonomik sıkıntıda çalkalanan bir Ülke yapısında bizimde iktidara alternatif programlar çıkarmamız lazım. O yüzden bu çalışmaların hepsini stratejik olarak gerçekleştiriyoruz. Bizler beraber dayanışma içine gireceğizki, merkez ilçedeki olanakları buralara kaydıracağızki evet buralarda CHP’nin varlığı bir şekilde de olsa gösterirsin. Varlığı bilinsin istiyoruz. Bu doğrultuda Şereflikoçhisar’ın sadece haykırmasına gerek yok. Sadece küçük bir sesi bile yeterli bizim için. Çünkü, hemen çıkıp gelebiliriz."dedi.

GÜZEL BİR SİNERJİYLE ÇALIŞIYORUZ
Öktem son olarak; "Ben her şeyin güzel olacağına inanıyorum. Etimesgut’un sloganı “gülümseyin” sloganı. Umarım bütün gittiğimiz örgütleri de gülümseyin vaziyete getiririz de Şereflikoçhisar’da bundan sonra gülümseyin sloganını kullanır.
Güzel bir sinerjiyle çalışıyoruz. Umarım en yakın zamanda da Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarıyla Şereflikoçhisar’a bir farkla daha geliriz.”dedi.      9 Temmuz 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 821 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri