24 Haziran 2020, 14:06 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Sınav Ortaöğretim kurumlarında gerçekleşecek

Sınav Ortaöğretim kurumlarında gerçekleşecek

Sınav Ortaöğretim kurumlarında gerçekleşecek...

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, haftasonu yapılacak olan YKS sınavına girecek olan öğrencilere, yayımladığı mesajla başarılar diledi. “YKS’ye girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum” diyen Uğur Atılgan’ın mesajının tamamı ise şöyle;

“Bu hafta sonu 3 oturumda gerçekleşecek olan 2020 YKS Sınavı ilçemizde bütün ortaöğretim kurumlarımızda gerçekleşecektir. TYT , 27 Haziran 2020 Cumartesi günü yapılacaktır. Sınav, 10.15’te başlayacak ve 165 dakika sürecektir.AYT, 28 Haziran 2020 Pazar günü yapılacaktır. Sınav, 10.15’te başlayacak ve 180 dakika sürecektir.YDT, 28 Haziran 2020 Pazar günü yapılacaktır. Sınav, 15.45’te başlayacak ve 120 dakika sürecektir.Sınava girecek öğrencilerimizin motivasyonlarını olumsuz yönde etkileyecek bütün olumsuzlukları ortadan kaldırmak için  gerekli tedbirler alındı.

İlçemizdeki tüm sınav merkezlerinde dezenfeksiyon çalışmalarını hassasiyetle sürdürüyoruz. Alınan tedbirlere halkımızın eksiksiz olarak uyacaklarına inanıyorum. Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, YKS’ye girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Sevgili öğrencilerimiz; unutmayın ki sizler bizim için bir sınav kağıdından, bir optik formdan ve sınav sonucundan daha değerlisiniz.Elbette üniversite sınavından yüksek bir puan almak,bir üniversiteye yerleşmek önemlidir. Ama gerçek başarı bu yolda biriktirdiklerinizdir. Üniversiteye ilk adımı atmak için vereceğiniz bu sınavın heyecanını sizlerle birlikte ben de paylaşıyorum. Başarı sizinle olsun.”dedi.


   25 Haziran 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1127 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri