08 Nisan 2020, 14:15 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Özgür Yiğiter’den 500 koli gıda yardımı

Özgür Yiğiter’den 500 koli gıda yardımı

Özgür Yiğiter’den 500 koli gıda yardımı...Ankara’da ikamet eden hemşehrimiz Gür Mühendislik sahibi Mühendis Özgür Yiğiter, İlçemizde bulunan ihtiyaç sahiplerine teslim edilmek üzere 500 koli gıda yardım paketi gönderdi.

Yiğiter’in koronavirüs pandemisi ile mücadele kapsamında yaptığı yardım kolileri, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Tecelli Bozkır ile Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak tarafından teslim edildi.

Levent Koçak yapılan yardımla ilgili olarak; “Özgür Yiğiter’in odamız üyesi olduğu için ben buradayım, muhtarımız Tecelli Bozkır da muhtarlara ulaşma noktasında kendisi burada. Üyemiz Özgür Yiğiter, Ülkemiz genelinde yayılan koronavirüs handemisi ile mücadele kapsamında bu yardımını yapmıştır. Bizler ilçe merkezindeki mahallelerimizin muhtarlarına 30’ar adet kolileri bırakacağız. Muhtarlarımızda kendileri bu kolileri yardıma muhtaç ailelere ulaştıracak. Özgür Yiğiter’e yaptığı yardımdan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Bu yardım, diğer Oda Üyelerimize de örnek olsun”dedi.

Diğer yandan 17 mahalle muhtarına teslim edilen her bir kolinin üzerinde de; “Bu paket dayanışma dolu. Birlikte başaracağız. Gür Mühendislik-Özgür Yiğiter” şeklinde yazılan notla da birlik ve beraberliğin önemi vurgulanıyordu.


   9 Nisan 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 990 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Cankat Mahmutoglu
Gercekten ASiL bir davranis , KUTLUYORUM !!!
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri