01 Nisan 2020, 14:20 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Önce eller sabunla yıkanıyor

Önce eller sabunla yıkanıyor

Hükümet Konağında korona virüsü tedbiri...Koronavirüsü tedbiri kapsamında Hükümet Konağında, birtakım önlemin alındığı görüldü.

Okullara İşkur aracılığıyla alınan güvenlik personellerinin, Hükümet Konağı’nın giriş kısmına görevlendirildiği, dışarıya ellerin yıkanması için lavabo yapıldığı ve dezenfektan konulduğu görüldü.

Böylelikle Hükümet Konağı’na giden vatandaşlar; ilk olarak su ve sabunla ellerini yıkıyor, daha sonra kapının önüne konulan dezenfektanlarla ellerini dezenfekte yapıyor, son aşamada da görevliler vatandaşların hangi kuruma neden gittiklerini soruyor.

Gerek Kaymakamlık gerekse adliye kısmınıngiriş kısmında uygulanan bu önlemden dolayı da vatandaşlar, memnun olduğunu dile getirerek Kaymakam Sedat Yıldırım’a teşekkür ettiler.

Diğer yandan; Kamu kurumlarının hepsi, koronavirüsü tedbiri kapsamında önlemlerini aldığı belirtilirken esnek çalışma sistemine uydukları gözlemlendi.      2 Nisan 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 734 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri