25 Mart 2020, 14:40 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İstiklal ve Tuzla muhtarlarından örnek davranış

İstiklal ve Tuzla muhtarlarından örnek davranış

Mahallesinin caddelerine kolonya koydu...Menderes Salcan mahallesinin caddelerine kolonya koydu.

İstiklal Mahallesi Muhtarı Menderes Salcan, mahallesinin belirli caddelerine kolonya koydu.

Korona Virüsü tedbiri kapsamında İstiklal Mahallesinin Doğan caddesi, Sezai Şimşek caddesi, Ankara caddesi ve Zafer İlköğretim Okulu caddesinde bulunan direklere içi kolonya dolu hazneler koyan Muhtar Menderes Salcan; “Söz konusu caddelerde yürüyen vatandaşlarımız da böylelikle dışarıda bile ellerini kolonya ile dezenfekte ederek korona virüsünden kendilerini koruyacaklar. İsteyen vatandaşlarımız da hazineye kolonya koyabilirler” dedi.

“Bu projemizdeki amacımız, vatandaşlarımızı korona virüsten korumaktır” diyen Menderes Salcan; “Kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için kişisel ve çevresel temizliğimize dikkat etmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.

Muhtar Menderes Salcan’ın söz konusu projesinden memnun olduğunu belirten mahalle sakinleri de; “Hizmet bu işte. Aynı hizmeti tüm muhtarlardan bekliyoruz. Muhtarımız Menderes Salcan’a bu hizmetinden dolayı da teşekkür ediyoruz.”dediler.

*Öztekin Kaçar da kolonya dağıttı

Tuzla Mahallesi Muhtarı Öztekin Kaçar da, mahallesinde kolonya dağıttı.
Korona virüsü tedbiri kapsamında, Tuzla Mahallesi Muhtarı Öztekin Kaçar, mahallesinin sakinlerinin kapılarını tek tek çalarak kolonya dağıttı.

100 kolonya dağıttığını belirten Öztekin Kaçar; “Korona virüsüne karşı mahalle sakinlerimize kolonya dağıttık. 65 yaş üstü vatandaşlarımıza da, evlerinden çıkmamalarını, ekmeklerini kendim getireceğimi söyledim. Vatandaşlarımız bizim için çok önemli.” dedi.

PAZAR YERİNDE KOLONYA SIKILDI
Muhtar Öztekin Kaçar, uygulamasının bir benzerini de Cumartesi pazarında da devam ettirdi.

Cumartesi pazarında vatandaşlara kolonya sıkarak dezenfekte olmalarını sağlayan Öztekin Kaçar; “Kalabalık ortamlarda dezenfekte çok önemli. Vatandaşlarımıza sıktığımız kolonyalar ile kendileri dezenfekte olmakta. Böylelikle korona virüsünden korunmaktalar” dedi.


   26 Mart 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1914 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.066 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri