18 Mart 2020, 16:50 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ahmet Türker Akdan yine birinci

Ahmet Türker Akdan yine birinci

Şubat Ayı en çok kitap okuyanlar belirlendi...Yunus Emre Halk Kütüphanesi yetkilileri tarafından Şubat Ayında en çok kitap okuyanlar belirlendi.

En çok kitap okuyanların listesi şöyle;

Okul Öncesi Okuyucular arasından;
Cumhuriyet Ortaokulu Anasınıfı öğrencisi Kerem Atuğ okuduğu 30 kitap sayısı ile birinci, Sanat Sokağı Anaokulu Öğrencisi Estel Deren Akdan okuduğu 27 kitap sayısı ile ikinci ve Şehit Orhan Durukan MTA Lisesi Anaokulu Öğrencisi Öykü Uslu ise okuduğu 18 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Çocuk Okuyucular arasından;
Zafer İlkokulu öğrencilerinden Ahmet Türker Akdan okuduğu 63 kitap sayısı ile birinci, yine Zafer İlkokulu öğrencilerinden Ceren Çetin okuduğu 38 kitap sayısı ile ikinci ve Şehit Filiz Koçak İlkokulu öğrencilerinden Hasan Alp Alıcı okuduğu 36 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Genç Okuyucular arasından;
Açık Lise öğrencisi Sümeyra Çetin okuduğu 9 kitap sayısı ile birinci, Şereflikoçhisar Anadolu Lisesi öğrencisi Birgül Sağlam (toplam sayfa 1593) okuduğu 5 kitap sayısı ile ikinci ve Anadolu İmam Hatip lisesi öğrencisi Volkan Yücel ise (toplam sayfa 1235) okuduğu 5 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Yetişkin Okuyucular arasından;
İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Ziraat Mühendisi Akgün Akdan okuduğu 12 kitap sayısı ile birinci, Zafer İlkokulu Öğretmeni Vahide Büyükatak okuduğu 11 kitap sayısı ile ikinci ve Nuray Demirel ise okuduğu 9 kitap sayısı ile üçüncü oldu.


   19 Mart 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 633 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri