15 Ocak 2020, 15:00 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Atılgan'ın mesajı

Atılgan'ın mesajı

Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan’ın yarıyıl mesajı...

İlçe  Millî Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı birinci döneminin sona ermesi vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Atılgan’ın mesajı ise şöyle;

“2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönemini tamamladığımız bugünde eğitim  öğretimin önemli bir parçası olan yarıyıl tatilinin tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Sevgili öğrencilerimiz,
Elbette sizler bizim için rakamlarla  ölçülemeyecek kadar değerlisiniz. Ancak alacağınız karneler, emeklerinize biçilmiş birer karşılıktır. İşte bu sayede kendinizi değerlendirecek ve geleceğinizi daha güzel bir şekilde inşa edeceksiniz. Şunu da belirtmek gerekir ki notlarınız ne olursa olsun hepiniz bizim için ayrı bir değerdesiniz ve ülkemizin geleceğinde çok büyük önem arz  etmektesiniz.”

Değerli meslektaşlarım,
Eğitim ve öğretim dönemi boyunca 2023 Eğitim Vizyonu perspektifiyle güçlü yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için gösterdiğiniz üstün gayretten dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Çocuklarımızı ve gençlerimizi yarınlara hazırlarken ortaya koyduğunuz özveri her türlü takdirin üzerindedir.
Meslektaşlarım, her an değişen dünyaya ayak uydurabilmek ve öğrencilerimizi vatan aşkıyla yarınlara hazırlamak için en büyük sorumluluk, hiç şüphesiz, bizlere düşüyor. Sorumluluk duygusuyla, kararlılıkla ve iyi fikirlerin doğuşuna kaynaklık eden heyecanımızla öğrencilerimizin kültürle, bilimle, sanatla, başkalarıyla daha da önemlisi benlikleriyle aralarında sağlıklı bağlar kurmaları için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz.

Kıymetli Velilerimiz,
Yarı yıl tatili boyunca öğrencilerimizin kendilerini tanımasına, geliştirmesine ve sosyalleşmesine katkı sağlayacak sanatsal, kültürel, sportif ve bilimsel faaliyetlere katılımlarını teşvik ediniz. Bunun için de siz velilerimizden ve öğretmenlerimizden öğrencilerimizi kitap okuma, film izleme, müze ve tarihi mekan gezileri ile toplumsal yardımlaşma ve dayanışmayı destekleyici faaliyetlere katılma, dost, akraba ziyareti gibi faaliyetlere yönlendirmenizi özellikle istirham ediyorum.

Öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor, Sevgili öğrencilerimizi güçlü yarınlara hazırlayan öğretmenlerimizi ve velilerimizi özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.”


      16 Ocak 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2426 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri