08 Ocak 2020, 14:57 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Aralık Ayında en çok kitap okuyanlar belirlendi

Aralık Ayında en çok kitap okuyanlar belirlendi

Aralık Ayında en çok kitap okuyanlar belirlendi...

Yunus Emre Halk kütüphanesinin yetkilileri tarafından 2019 Aralık Ayında en çok kitap okuyan üyeler belirlendi.

İlk defa Aralık Ayında ilk üç okuyucunun okuduğu kitap sayısı aynı olurken bu okuyucular arasında da okudukları kitapların toplam sayfalarına bakılarak ilk üç sıralaması yapıldı.

Buna göre; “Yetişkin Okuyucular” kategorisinde bulunan Akgün Akdan, diğer iki yetişkin okuyucu ile okudukları kitap sayısı aynı olurken, dereceleme yapılması için bakılan toplam sayfa sayısı fazla olmasından dolayı da yetişkin okuyucular kategorisinde birinci oldu.

Ceren Çetin de, okuduğu 52 kitap sayısı ile de hem kütüphanenin üyeleri arasında hem de Aralık Ayı en çok kitap okuyan üyeler arasında birinci oldu.

Buna göre kategoriler arasında dereceye giren okuyucular ise şöyle;

Okul Öncesi Okuyucular arasından;
Cumhuriyet Ortaokulu Anasınıfı öğrencisi Kerem Atuğ okuduğu 45 kitap sayısı ile birinci, Sanat Sokağı Anaokulu öğrencisi Estel Deren Akdan okuduğu 36 kitap sayısı ile ikinci ve Şehit Orhan Durukan MTA Lisesi Anaokulu öğrencisi Elif Tezgel de okuduğu 18 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Çocuk okuyucular arasından;
Zafer İlkokulu öğrencisi Ceren Çetin okuduğu 52 kitap sayısı ile birinci, Ahmet Türker Akdan okuduğu 48 kitap sayısı ile ikinci ve Şehit Filiz Koçak İlkokulu öğrencisi Reyhan Açıkel de okuduğu 30 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Genç Okuyucular arasından;
Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ruveyda Canatan okuduğu 7 kitap sayısı ile birinci, Sena Güngör (toplam sayfa 3082) okuduğu 6 kitap sayısı ile ikinci ve Gamze Erol da (toplam sayfa 2355) okuduğu 6 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Yetişkin Okuyucular arasından;
İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Ziraat Mühendisi Akgün Akdan (toplam sayfa 3660) okuduğu 12 kitap sayısı ile birinci, Resul Yıldız (toplam sayfa 3561) okuduğu 12 kitap sayısı ile ikinci ve ev hanımı Nuray Yıldız da (toplam sayfa 3211) okuduğu 12 kitap sayısı ile üçüncü oldu.


  9 Ocak 2020Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1923 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri