30 Ekim 2019, 14:21 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Hakedilen hizmet acaba nasıl olmalı?

Hakedilen hizmet acaba nasıl olmalı?

Hakedilen hizmet acaba nasıl olmalı?...Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Tecelli Bozkır, gazetemize gönderdiği yazıda 4 Nolu Sağlık Ocağı’nda bakım-onarım yapılması gerektiğini belirtti.

“Hakedilen hizmet acaba nasıl olmalı?” başlıklı yazısında, “İlçe halkı bakımsız binada, hizmet almaya neden layık görülmektedir?” diye yetkililere soru soran Tecelli Bozkır, yazısının tamamında şunları belirtti;

İnsana saygı-sevgi değer vermek sözde midir? yoksa verilen hizmet kalitesi mi insanlara davranış şeklini veya hizmet verilen binanın uygunluğu mu?

4 nolu Sağlık Ocağında görev yapan doktorlar çok iyi, hemşireler  çok iyi ve hizmetliler çok iyi… Ama kötü olan bir taraf varki hizmet verilen binanın uygunsuzluğu, günlük belki 200 veya 300 hastaya bakılan eski adıyla “Verem Savaş Dispanseri” yeni adıyla “4 nolu Sağlık Ocağı” bina bakımsız odaların bir kısmının sıvası düşmüş, bir kısmı hatta doktor odalarının duvarlarında, tavanlarında sararlaşmalar, binanın dış cephesi, boyası eskimiş ve girişi alelade yani epey bir eksiklik var.

Peki İlçe halkı böyle bir bakımsız binada, hizmet almaya neden layık görülmektedir? Oysaki yukarıda da belirttiğim üzere binanın bakımı yapılsa her tarafı hijyenik olsa ve de İlçe halkı layık olduğu hizmeti sadece doktorlar, hemşireler, çalışanlar olarak değil de, hizmet binasının da uygunluğu ile de alsa.

Peki bu da insanımıza verilen bir değer olmaz mı? Bu vesileyle, inşallah İlçe halkı hak ettiği hizmeti alması dileğiyle..     31 Ekim 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2414 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Baris
Teceli Bey Tesekürler.Ilgilndiginiz icin.Dogal gaz baglanmasina dahi uygun degilmis.Ayrica park sorunuda var.oyasaki bahcesi Arac Parki olarak kullanila bilir. Selamlar
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.141 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri