09 Ekim 2019, 14:54 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Donanımlarıyla birçok ihtiyaca cevap verebilecek

Donanımlarıyla birçok ihtiyaca cevap verebilecek

13 ton kapasitede...

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı belediye'ye arazöz hibe etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Belediye’ye arazöz hibe edildi. Konuyla ilgili olarak gazetemize gönderilen Belediye basın bilgi notunda ise şöyle denildi;

ARAÇ FİLOMUZ BÜYÜYOR
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Belediye Başkanlığımıza 0 kilometre arazöz hibe edildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından belediyemize hibe edilen sıfır arazöz, Şereflikoçhisar Belediyesinin filosuna güç katacak. Üzerindeki donanımlarıyla bir çok ihtiyaca cevap verebilecek nitelikteki araç park ve bahçelerde, yol temizliği, ve acil durumlarda üzerindeki itfaiye tertibatı ile yangınlara da müdahalede bulunabilecek.13 ton su kapasitesini barındıran arazöz aynı zamanda vakumla özelliği ile pratik bir şekilde dolum yapabilme donanımına sahip.

Belediye Başkanımız Sayın Memiş Çelik yapılan arazöz hibesinden dolayı teşekkürlerini ifade ederek; “Şereflikoçhisar Belediyesi olarak araç parkımıza yeni bir araç eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Park ve bahçelerde, yol temizliğinde ihtiyacımız olan arazözü Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza hibe edilmesi noktasında müracaatımız oldu. Sayın Bakanımız bize aracımızı Devlet Malzeme Ofisi’nden alarak ilçemize hibe etmiştir.” Dedi.

Arazözün belediyemize hibe edilmesinden dolayı teşekkürlerini ifade eden Çelik; “Arazözün hibesinde Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, AK Parti Ankara İl Başkanımız Sayın Hakan Han Özcan’a, AK Part Grup Başkan vekilimiz Sayın Mümin Altunışık’a hibeden dolayı çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Arazözün yanı sıra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yol süpürme aracı ile 250 adet çöp konteynerinin hibe edildiği ifade eden Belediye Başkanımız Sayın Memiş Çelik hibelerin ilçemize ve ilçe halkına hayırlı olmasını temenni etti.

  10 Ekim 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2565 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri