02 Ekim 2019, 15:17 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ak Parti istişare toplantısı yapıldı

Ak Parti istişare toplantısı yapıldı

Ak Parti istişare toplantısı yapıldı...Seyhan: Bu boyunlar sadece Recep Tayyip Erdoğan sevdası karşısında bükülür

Ak Parti’nin Eylül Ayı Danışma Meclis toplantısı yapıldı ve toplantıya daha önce Başbakan Yardımcılığı görevinde bulunan Bölgemiz Milletvekili Yalçın Akdoğan, İl Başkanı Hakan Han Özcan, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Gül ile koordinatör Yakup Karaman da katıldı.

Genellikle basına kapalı olarak yapılan Ak Parti’nin Danışma Meclis toplantılarına, Yalçın Akdoğan’ın gelmesi nedeniyle gazeteciler davet edilmişti ancak yapılan açılış konuşmasından sonra toplantının kalan kısmı basına kapalı yapıldı.

Toplantıda divanın oluşturulmasından sonra açılış konuşmasını AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan yaptı. Seyhan konuşmasında; “17 merkez mahallemiz üzerinde kapı taramaları yaparak üye güncelleme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber önceki dönemlerde bizde hiçbir zaman partisine ve liderine sevdası olanlar eskimemiştir. Onun için bir önceki dönemde görev alan ağabeylerimiz, ablalarımız, arkadaşlarımız olmuştur. Sivil Toplum birimimizle beraber, Belediye Başkanımız, ben ve iki Yönetim Kurulu Üyelerimizle bugüne kadar emek vermiş bütün teşkilat mensuplarımızı ziyaret ediyoruz, onlarla vakit geçiriyoruz.
Bununla beraber köy olan mahallelerimizi ziyaret ederek, sorunlarını, taleplerini dinliyoruz. Oralarda ne yapabiliriz? bunların çalışmasını Belediye Başkanımızla birlikte gerçekleştiriyoruz. Aramızda çok kıymetli Bakanımız var. Bakanımızın bugüne kadar Şereflikoçhisar’a çok büyük emekleri olmuştur. Tren yolu çalışmaları için gittiğimizde en büyük desteği veren Bakanımız olmuştur. Kendisine bir kez daha Şereflikoçhisar’ın kalbine taht kuran Bakanımız Yalçın Akdoğan’a çok teşekkür ediyorum.
Cumhurbaşkanımızın her konudaki duruşunu İlçemizde de göstermek, Politikalarını da İlçemizde de uygulamak bizlerin boynunun borcudur.  Şu da bir gerçektir ki, bir başarıya ulaşılırken de mutlaka bedel ödenecektir. Hem gençliğimiz hem ömrümüz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a feda olsun. Ve bilinsinki bu boyunlar yiğit boyunlarıdır, sadece ve sadece Recep Tayyip Erdoğan sevdası karşısında bükülür”
dedi.

Yapılan açılış konuşmasının ardından toplantı, basına kapalı olarak devam etti.

  3 Ekim 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1784 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım