02 Ekim 2019, 14:46 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Tuzgölü Anadolu Lisesi müdürüydü

Tuzgölü Anadolu Lisesi müdürüydü

Öğretmen Sıddık Ekti emekli oldu...

Sayısız Öğrenci yetiştirmiş İlçemizin sevilen Öğretmeni Sıddık Ekti, emekli oldu.

27 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görev yaptıktan sonra emekli olan Sıddık Ekti, 8 yıl Endüstri Meslek Lisesinde 20 yıla yakında Şereflikoçhisar Tuz Gölü Anadolu Lisesi’nde görev yaptı.
Mutlu bir şekilde emekliliğe ayrıldığını belirten Sıddık Ekti; “Kendi isteğimle emekli oldum. Mutlu bir şekilde emekliye ayrıldım. Sayısız Öğrenci yetiştirdim. Öğrencilerimin saygısı devam ediyor. Öğrencilerim başka yerlerde karşıma çıktığı zaman çok mutlu oluyorum” dedi.

Şereflikoçhisar Tuz Gölü Anadolu Lisesi’nin bir yuvası, ailesi gibi olduğunu belirten Sıddık Ekti; “Öğrencilik ve Öğretmenlik hayatım Lisede geçti. Burası benim adeta yuvam, bir ailem gibiydi” dedi.
Şereflikoçhisar Tuz Gölü Anadolu Lisesi’nin Öğretmenleri tarafından Kent Müzesi’nde Sıddık Ekti’nin emekliliğinden dolayı bir yemek düzenlediler. Organizasyon sırasında da Sıddık Ekti’ye, bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı plaket verildi.

Çengel Gazetesi olarak Sıddık Ekti’ye, ailesiyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutluluk içinde bir emeklilik hayatı diliyoruz.


   3 Ekim 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 4248 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Hayırlı olsun
ilker kutlu
sevgili hocam bizler üzerinizde çok emeğiniz var ellerinizden öpüyorum emekliliğiniz hayırlı olsun rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip etsin
Kaan
Hocam gercekten okutmak icin caba sarf ederdi. Kalenderdi halden anlardı. Sereflikochisar lisesinde güzel hatirlanacak ender öğretmenlerdendir. Emekliliginde mutlu huzurlu saglikli günler diliyorum.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri