11 Eylül 2019, 14:47 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Eğitim-Öğretime coşkuyla başlamış olacağız

Eğitim-Öğretime coşkuyla başlamış olacağız

Atılgan'ın yeni Eğitim-Öğretim yılı mesajıUğur Atılgan’ın Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Atılgan; Öğretmenlere, Velilere ve Öğrencilere yönelik verdiği mesajında şunları kaydetti;

Öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ve eğitim paydaşlarının büyük emek sarf edecekleri ve fedakârlıklarıyla donatacakları bir eğitim-öğretim yılını daha karşılamanın sevincini hep birlikte gönülden yaşıyoruz. 09 Eylül 2019 tarihi itibariyle 2019-2020 eğitim öğretim yılına sevinç ve coşkuyla başlamış olacağız.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Kıymetli Meslektaşlarım;
Sizler öğrencilerimizin hayat kapılarını açan anahtarlarsınız. Yavrularımıza siz rehberlik edecek, düşledikleri dünyaları inşa etmeleri için sizler onlara yardımcı olacaksınız. Sadece çocuklarımız değil, hepimiz sizlere emanetiz. Öğrencilerimizin akademik, sosyal, kültürel ve manevi yönden gelişimlerini sağlamak adına elinizden geleni yapacağına inancımız sonsuzdur.

Değerli velilerimiz;
İçiniz rahat olsun, gönlünüzü ferah tutun. Çünkü çocuklarınız artık bizlere emanet. Onları; değerleriyle değerlenen, özgüvenleri gelişmiş, aklını kullanan, soran ve sorgulayan, düşündüğünü rahatça ifade edebilen, milli ve manevi değerleri özümsemiş, ülkesini ve insanları seven bireyler olarak yetiştirmek için çaba göstereceğiz. Eğitim de başarı; Okul, Aile ve Çevre üçgeninde şekillendiği için, sizlerden kendinizin ve ülkemizin geleceğinin garantisi gençlerimizin eğitim öğretim yuvalarındaki yolculuklarında desteklerinizi bekliyoruz.

Geleceğimizi teminatı Sevgili Öğrenciler,
Siz ülkemizi daha güçlü yarınlara taşıyacaksınız. Bu yüzden hem kendinize, hem ailenize ve hem de milletimize karşı sorumluluklarınızı aşkla yerine getirmeniz sizden tek beklentimiz. Biz her daim sizin yanınızdayız. Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sevgi, saygı temeline dayalı, hedefini belirlemiş, gayretli öğrenciler olarak başarılı bir öğretim yılı geçireceğinize inanıyor ve kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.    12 Eylül 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2296 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


bi rahat bırakın adamı çalışsın memleket için
bir dost
maşallah kendin sorup kendin cevaplıyorsun "kendin çalıp kendin oynuyorsun".bakıyorum da bu işler çok hoşuna gidiyor.yalnız başkalarının şeyini yani adını çok kullanıyorsun.başkalarının şeyini yani adını çok kullanma başına bir iş gelir mazallah.
müdür
Yarın bir gün fen lisesi öğrencileri açız diye yine valinin önünü kesmesinler, meyveli ağaçlar.
Üzeyir
Sayın müdür, Murat beyin meyvelerden kastı Soner beyin bahsettiği meselemidir?
murat
meyve veren ağaç taşlanır mış. müdürüm sen yürümeye devam et.
üzeyir
Sayın müdür, bu gazetede sizinle yayınlanan bir çok haberin altında o kadar çok yorum yapılıp soru yöneltiliyor ki şahsınızla ilgili, bir gün dönüp cevap vermiyorsunuz. Bu suskunluğunuz ikrarınızdan mı geliyor?
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.138 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım