24 Temmuz 2019, 13:52 - Anasayfa // Analiz Haberi yazdır

Tamirat ve tadilat üzerine

Tamirat ve tadilat üzerine

İçinde bulunduğumuz günümüz ortamında insani davranışlara dair...İçinde bulunduğumuz günümüz ortamında insani davranışlara dair Türkiye’miz açısından baktığımızda; iyi hal şekilleri hiç yok değil var. Ancak diğer taraftan insana ve insanlığa yakışmayacak tarzdaki davranışların görünülürlüğü ve hissedilirliği de ciddi boyuttadır!


İnsanın gayriahlâkî ve gayriinsanî davranışlarda bulunmasını ciddi şekilde önleme ve insan özüne yakışır tarzda bir yaşamın hâkim olmasını sağlama noktasında bugün bir Adil Düzen içerisinde olsaydık, şuanki durumdan çok çok farklı bir seviyede olurduk açık ve net.

Lakin bu kaygan zeminde, faizci sömürücü sistemde ve bu bozuk düzende; insani davranışlar noktasında mikropluğun, ahlaksızlığın, hayâsızlığın, vicdansızlığın ve şerefsizliğin her türlüsü görülmekte ve anlayışsızlıkların her çeşidiyle karşılaşılmaktadır!

Bunlarla birlikte algı kirliliğinin ve yönlendirici etkiye kapılmanın da farkedilir derecede olduğu günümüzde, sözün doğrusunu söylemek gerekirse böylesi ortamda önümüzde bir genel seçim olacak ve seçim sonucundan da ülkemiz sorunlarını köklü şekilde giderme ve Adil Düzenin inşasını sağlama yönünde bir siyasi oluşum doğacak gibi bir umudum yoktur.

Benim düşüncem, bu faizci sömürücü sistemin ve bozuk düzenin ibret verici bir sarsıntıyla ve kasırgayla yıkılacağı ve esaslı bir tamirat ve tadilat sürecini başlatma ve köklü bir Adil Düzenin inşasını sağlama yönünde, şartların ve kadim devlet aklının Milli Çözüm odaklı bir oluşumu sağlayacağı yönündedir.

Ve siyonist güç odaklarının entrikalarını ve ülkemiz üzerindeki oyunlarını en iyi şekilde bilen, ülkemizdeki mevcut arızaların ve hastalıkların idrakında olan, sağcılık-solculuk gibi zırvalardan son derece uzak, Milli Şuur seviyesi yüksek bir liderin öncülüğünde bir huzur ortamının oluşacağına dair inancım tamdır vesselam!    25 Ağustos 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3310 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Analiz Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri