17 Temmuz 2019, 14:05 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

En ufak derecede de olsa...

En ufak derecede de olsa...

AKP’nin devri iktidarında sadece milletvekili olmakla kalmayıp, Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanlığı...   AKP’nin devri iktidarında sadece milletvekili olmakla kalmayıp, Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı gibi önemli görevlerde bulunan Ali Babacan’ın son zamanlardaki çıkışlarına dair, kim ne düşünüyor veya düşünmüyor konusu elbette kişiden kişiye farklılık gösterebilir.


   Kendim açısından değerlendirmem gerekirse ekonomi direksiyonunun başında olduğu ve pofpoflama yarışlarının sürdüğü esnada dahi, hiçbir şekilde ilgim olmamış olan Ali Babacan’ın son zamanlardaki çıkışlarına kayda değerlik açısından en ufak derecede de olsa bir ilgim yoktur.

   Demek bu zamana kadar yanlışlara tepki gösterme ve ciddi bir tavır sergileme noktasında ses soluk çıkmayacak, ama şimdi AKP’den işi bittiği ve AKP’nin de işinin biteceği anlaşıldığı için çıkılacak ve umut ışığı olma yolunda bir hava estirilecek öyle mi?!

   Başkaları ne düşünür bilemem ama önemli görevlerde bulunduğu sıralarda dahi ülkemiz sorunlarının köklü bir şekilde giderilmesi, maddi ve manevi kalkınma hamlelerinin esaslı bir şekilde gerçekleştirilmesi, ekonomi direksiyonunun başında olduğu esnada faizci sömürü sisteminin yerle bir edilmesi, öz değerlerimizle kalkınma adına yer altı zenginliklerimizin işletilerek ülkemizin üretim tesisleriyle donatılması ve böylece üretim ekonomisiyle hem işsizliğin giderilmesi hemde iktisadi açıdan bir canlanmanın sağlanması noktasında; samimi bir gayretini ve ciddi bir tavrını görmediğim ve Irak’a ilk bomba düştüğünde ABD’den gelecek 8,5 milyar dolarlık para beklentisiyle zihniyetini, siyasetin ilk merdivenlerinde belli eden kişiden sorunlarımıza köklü bir çözüm olma yolunda hiçbir şekilde beklentim yoktur vesselam!


  18 Temmuz 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2263 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü
Yanılmayı isterim! Yanılmayı isterim!
Hatırlanacağı üzere günümüzden 19 yıl önce 19 Şubat 2001 tarihinde...

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım