10 Temmuz 2019, 15:15 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

OSB’de incelemede Bulunuldu

OSB’de incelemede Bulunuldu

OSB’de incelemede Bulunuldu...

CHP ve İYİ Parti İlçe Başkanları OSB’de incelemede Bulundu.

CHP İlçe Başkanı Mustafa Alıcı ve İYİ Parti İlçe Başkanı Avni Yıldırım, İlçemiz Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti.

Ziyarette, OSB hakkında bilgi alındı ve OSB’ye destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a teşekkür edildi.

OSB’de araziler arasına yapılan yol açılımının Büyükşehir Fen İşlerine ait olduğunu belirten İlçemiz Fen İşleri Bölge Şefi Kazım Gök; “OSB’de toplamda 9600 m yol ağımız var. 8 bin metresi 20’lik yol. Geriye kalan 1600 metrede 10’luk yollardan oluşmakta.
Çalışmalarımızda arazi genelinde totalde 3,5 m ortalama düzeyde bi yanma payımız var, ayrıca kırmızı kot diye tabir ettiğimiz, olması gereken kotun altına getirdikten sonra bir 50 cm’de malzemeli taş dolgu payımız var. Bu çalışmaları da, sizlerin görüşmeleriniz aracılığıyla en kısa sürede tamamlayıp, OSB’yi sizlerin sayesinde faal hale getirmek ilk görevimiz.
OSB’nin tüm yollarının açılımı Büyükşehir olarak bize ait. Daha sonra alt yapı firmaları, gerekli çalışmaları tamamladıktan sonra biz tekrar çalışmaların içine girip asfalt atmaya bismillah diyeceğiz”dedi.

BAŞKAN YAVAŞ’A TEŞEKKÜR
İlçe Başkanları da sırasıyla yaptıkların konuşmalarında, OSB’ye desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a teşekkür etti.

CHP İlçe Başkanı Mustafa Alıcı; “Şereflikoçhisar’a OSB’nin kazandırılmasında sizin ekibinizin ve Büyükşehir Fen ekibinin katmış olduğu katkı bizi memnun etti bir Koçhisarlı olarak. Tabi Kaymakamlık makamında da gerekli girişimler yapılarak birlikte bi oluşum oluşturduğunuzu beyan ettiniz. Büyükşehir’in katkısının Koçhisar’a çok büyük olacağının müjdesi olarak alıyoruz bunu.
Yani biran önce yapmanız, biran önce takipçisi olmanız bizi de Şereflikoçhisar’ın Parti temsilcisi olarak mutlu etmektedir. Mansur Başkanıma da teşekkür ediyorum, ekipman ve malzeme verdiği için. Ayrıca bütün emeği geçen arkadaşlara da teşekkür ediyoruz ve Kazım Bey size de teşekkür ediyorum” dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Avni Yıldırım; “OSB’nin 1999 yılından bu tarafa bir geçmişi var. 1999 yılında Belediye Meclis Üyelerinden biri bendim. Hacı Ömer Başkanımız da o zamanlar MHP’nin İlçe Başkanıydı. O zamanlar biz buraya başvurduğumuzda hemşehrimiz Doğan Cansızlar, Milli Emlak Genel Müdürüydü. O’nun yardımlarıyla buranın mülkiyetini Belediye’ye almıştık. O günden beri bura bizim hayalimizdi, Koçhisar’a OSB’yi getirmek. Ama maalesef bazı siyasi gelişmelerden dolayı başaramadık. Aradan 19 sene geçmiş. İnşallah bundan sonra Mansur Başkanımızın önderliğinde, onların yardımıyla biran önce burayı faaliyete geçiririz. Şereflikoçhisar’ımıza hayırlı olsun, arkadaşlara da çalışmalarında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.    11 Temmuz 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3037 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri