10 Temmuz 2019, 14:42 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Eğitimler Öğretim Üyelerince verildi

Eğitimler Öğretim Üyelerince verildi

Eğitimler Öğretim Üyelerince verildi...“Tuz’dan Genel Güzellik” Projesi Kapsamında Esnaflar Eğitiliyor.

Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanarak, Ankara Kalkınma Ajansına sunulan ve Ajans tarafından kabul edilen proje çerçevesinde, yerel ürünlerin tanınırlık oranının artarak markalaşma sürecine adım atılması amacıyla yöre esnafına üç ayrı konuda, toplam 220 saat eğitim verilmesi planlanmıştır.

Satış Pazarlama Eğitimi: Yöre esnafının satışa sunduğu yöresel ürünlerin uygun satışının ve pazarlama sürecinin gerçekleştirilebilmesini hedeflemektedir.

Müşteri İlişkileri Eğitimi: Yöre esnafının satışını gerçekleştirdiği ürünlerin markalaşma sürecini etkileyecek bir diğer unsur olan müşterileri ile uygun şekilde iletişim ağı kurarak, ürün içeriklerini doğru olarak aktarmaları ile direk olarak ilişkilidir. Bu amaca yönelik olarak bir eğitim verilmesi amaçlanmıştır.

Markalaşma Eğitimi: Yöre esnafına ürettikleri ve satışını gerçekleştirdikleri ürünlerin marka değerini daha iyi anlatabilmek ve kavrayabilmelerini sağlamak, gelecek dönemlerde  markalaşma yolunda yenilikçi adımlar atabilmelerini sağlamak için düzenlenmiştir.

Bu eğitimler ilçemizde bulunan Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi birimlerinde çalışan öğretim üyelerince verilmiş, eğitimlere İlçemizde çalışan esnaftan 40-50 kişilik bir grup katılmıştır.

  11 Temmuz 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1028 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri