29 Mayıs 2019, 16:26 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Milletvekili Gamze Taşçıer'in konuşması

Milletvekili Gamze Taşçıer'in konuşması

Milletvekili Gamze Taşçıer'in konuşması...

Olağanüstü Kongreye katılan CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşcıer de bir konuşma yaptı.

“31 Mart yerel seçimlerinde hep birlikte emek vererek Türkiye’ye baharı getirdik. Başta Ankara ve İstanbul olmak üzere bir çok Büyükşehir’in bir yönetim değişikliğini, bir zihniyet değişikliğini hep birlikte gerçekleştirdik. Bu süre içerisinde İktidar sahiplerinin her fırsatta dile getirdiği bir söylem vardı, BEKA sorunu. Ama son günlerde gazete manşetlerinde de görüyorsunuzdur, aslında bu beka sorununun kendilerinin beka sorunu olduğunu süreç içerisinde gözlemledik. Nasıl gözlemledik? Örneğin, Ankara’da Mansur Yavaş, daha önce Melih Gökçek’in bir katrilyona mal ettiği ihaleyi, sadece 188 milyona yani 5’de 1’inde bile daha az fiyata mal etti. Sadece O mu?

Yine dün basına yansıdı. Değeri 1 milyonun üzerinde olan 3 tane zırhlı cip Melih Gökçek’e tahsis edilmişti. 2’sini Belediyemiz aldı, diğerini de alacak. Aslında özetle bahsettikleri kendi beka sorunlarıydı.
Peki İstanbul seçimleri ile ilgili nasıl bir süreç yaşadık? İstanbul seçimlerinde aslında kazanmış Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını değil, bu Ülke’deki Milli İradeyi de çaldılar.

Sandığın sonucuna aslında YSK eliyle bir darbe gerçekleştirildi. Çünkü, bugüne kadar YSK kendi aldığı kararların bile dışına çıkarak kazanılmış seçime tamamen siyasi gerekçelerle iptal etti. Ama bu bizi yıldıracak mı? Asla yıldırmayacak. Çünkü biz bu yola çıkarken, bu Ülke’ye baharı, demokrasiyi, adaleti, hakkı, hukuku getirmek için yola çıktık. Dolaysıyla bunun son noktasını da, 31 Mart'ta kazandığımız seçimi, tekrar kazanarak bir demokrasi dersi vereceğiz”dedi ve seçilecek olan Başkana da başarılar diledi.


   30 Mayıs 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3164 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri