29 Mayıs 2019, 16:20 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Nöbet değişimi tamamlandı

Nöbet değişimi tamamlandı

Mustafa Alıcı Mazbatayı aldı...

Cumhuriyet Halk Partisi Olağan Kongresi sonucunda rakibi M.Celal Ünsal’ı 10 oy farkla sollayarak Başkan seçilen Mustafa Alıcı, mazbatasını aldı ve Başkanlık koltuğuna oturdu.

Geçici Kurul İlçe Başkanı Haydar Arıduru, mazbatasını ve mührünü Alıcı’ya verdikten sonra, “Her şey çok güzel olacak” diyerek hayırlı olması temennisinde bulundu.

GÖREVİMİZİN BİLİNCİNDEYİZ
Mustafa Alıcı da konuşmasında; “Kongremizi en iyi şekilde kardeşliği, barışı, huzuru getirerek ve ötekileştirmenin önüne geçerek en güzel şekilde yaptık. Hep birlikte, birlikteliğin birleştirici gücünü göstermek için Şereflikoçhisar’da Cumhuriyet Halk Partisi’ni bütün arkadaşlarımızla bu mazbatayı kabul ediyor ve en iyi şekilde temsil edeceğimi bilin. Ayrıca Ankara’dan gelen Erdoğan Bey ve ekibine de teşekkür ediyorum.

Sizlere Genel Başkan Yardımcımız Oğuz Kaan Salıcı’nın mesajını iletmek istiyorum. Kendisi ilk gün bizi çağırdı, İl Başkanımız da vardı. Partililerimize selamı var. Cumhuriyet Halk Partisi’nin birleştirici gücünü, orada bütün arkadaşlarımıza anlatın, Ekrem İmamoğlu ile ilgili olarak İstanbul’da akrabası olan arkadaşlarımızın telefon etmelerini istiyor. Bütün Üyelerimizin ve delegelerimizden bu tür talebi oldu.

Genel Merkezimiz, Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri ve bayramdan sonra da bütün Büyükşehir Belediye Başkanlarımız İstanbul’da Ekrem İmamoğlu’nu tekrar tarih yazmak için hep beraber çalışacaklarının mesajını ilettiler.
Genel Başkanımız da, bize gönderdiği mektupta hem de kongre sürecinde; Yaşanananları ve birleştirici gücün temsil edildiğini, çok güzel bir kongrenin yaşandığı mesajını vererek, hepinize 2024 yılındaki ve 2023 yılındaki Genel seçimi ve Belediye seçiminde iktidarın Cumhuriyet Halk Partisi üzerinde kurulacağının müjdesini verdi.

Biz burda büyük bir görev aldık. 12-13 yıllık bir İlçe Başkanından teslim alıyoruz. Görevimizin bilincindeyiz. Zor bir görev bekliyor bizi. Bütün arkadaşlarımızla ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla birlikte hiçbir ayrışmaya, hiçbir ötekileşmeye yer vermeden, herkesi kucaklayacak şekilde, herkesin fikrine saygı duyacak şekilde, bize getirilen projeleri geliştirilecek şekilde, herkesi kucaklayacağımı Yönetim Kurulu adına ben bunu size taahhüt ediyor ve söz veriyorum.
Eğer biz farkına varmadan yanlış yaparsak siz delegelerimizin ve Üyelerimizin uyarılarını dikkate alacağız.
Her şey çok güzel olacak diyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında, her zaman bir umut vardır. Bu umudu da hep birlikte yaşatacağız, kimseyi ayrıştırmadan” dedi.

Yönetim Kurulu Toplantısını yaptıktan sonra genişletilmiş Meclis Danışma Kurulu, partililerle sohbet etme ve birlikte biraraya gelme gibi faaliyetlerini sıklaştıracaklarını belirten Alıcı; “Üyelerden CHP’nin tüzüğünü, programını benimsemiş, kardeşlik, barış, huzur ve sosyal adaleti üzerine düşünceleri olan herkesi biz bu partiye davet edip, üye yapmak için hepinizden yardım istiyorum. Bütün arkadaşlarımız; bir kişi, iki kişi, üç kişi olarak herkesi üye yaptırmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

   30 Mayıs 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3116 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri