29 Mayıs 2019, 16:02 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Mustafa Alıcı'nın konuşması

Mustafa Alıcı'nın konuşması

Mustafa Alıcı'nın konuşması...


İlk konuşmayı Mustafa Alıcı yaptı. Alıcı konuşmasında; “31 Mart seçimlerinde Ak Parti politikacıları söylemlerini Ülke’nin bekası üzerine kurmuş, Cumhur İttifakı dışındaki partilerin vatan hainliği, zillet ve illet olarak nitelendirilmesini şiddetle kınıyorum. Bu asil Türk Milleti, bu söylemlerin cezasını vererek gerekli dersi sandıkta göstermiştir. Cumhur ittifakı’nın şiddet söylemleri Çubuk’ta şehit cenazesine katılan Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan şiddetle açıkça kendini göstermiştir. Bu olay, bizleri derinden üzmüştür. Herkes bilmelidirki Sayın Genel Başkanım yalnız değildir.


Genel Başkanımın Türkiye’deki siyaset vizyonunu iyi analiz ettiğini ve bu vizyonu layıkıyla yönettiğini hepimiz yerel seçimlerde elde edilen başarıyla gördük. Genel Başkanım bu süreci, “Ben değil biz” anlayışıyla yönettiği için Genel Başkanıma çok teşekkür ediyorum.

Herşey çok güzel olacak diyerek Ülke’deki umutsuzlukları yıkan bu yolda İstanbul’u alın teri ile alan Ekrem İmamoğlu’na yapılan hukuksuzluk ve adaletsizliği şiddetle kınıyorum. 23 Haziran’da tekrar kazanacağımızı en kalbi hislerimle inanıyorum.

CHP misyonu her zaman özgürlükçü, barışçı, birleştirici ve insan sevgisi üzerine kurulmuş ilim ve bilime dayalı devrimci politikaları geliştirmiştir.

Şereflikoçhisar’da bugün Olağanüstü kongre yapmaktayız. Bu kongre, 31 Mart’taki seçimde İlçe Teşkilatımızın yapmış olduğu yanlış kararlar üzerine tertiplenmiştir. Bu yanlış kararlar partimizde farklı söylemlere yol açmıştır. İlçe Başkanı ve yönetimi, bu söylemlere siyaset üretemeyerek tıkanıklığa yol açmıştır. Bu olaylar neticesinde İl Başkanlığı’nın müdahalesiyle İlçemiz Olağanüstü kongre sürecine girilmiştir.

Biz diyoruzki; Kuvayi Milliye ruhu ile hep birlikte birleşerek demokrasiyi, adaleti, hukukun üstünlüğünü ve hakça düzenin mücadelesini vermek istiyoruz.

Biz diyoruzki; Şereflikoçhisar’da öyle bir çalışma yapalım, Üyelerimiz birbirini tanısın, üyelerimizin, partimizin çalışmalarından ve projelerinden bilgileri olsun. Bu proje ve çalışmalara katkı sağlamak isteyenler rahatça bizlere ulaşsın, bilgilerini aktarsın.

Biz diyoruzki; Üye sayımızı artıralım, kadın ve gençlik kollarımıza projelerle birlikte katkılar sağlayalım. İnsanların güvenini ve umutlarını sevgiyle güçlendirelim. Çünkü sevgi dili hayat verir.

Bu düşünceler doğrultusunda: Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, genç bir neferi olarak partili ve partisiz Şereflikoçhisar halkı ile kucaklaşarak kimseyi ayrıştırmadan, herkese eşit davranarak, partimizin bayrağını daha güzel yerlere dikmek için İlçe Başkanlığı’na adayım”dedi.


  30 Mayıs 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 761 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.156 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu