29 Mayıs 2019, 16:00 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Celal Ünsal'ın konuşması

Celal Ünsal'ın konuşması

Celal Ünsal'ın konuşması...


M.Celal Ünsal da yaptığı konuşmasında; “Sizler bu salona gelirken İktidar olanaklarından pay alalım diye gelmediniz. Sizler, bugün buraya Mustafa Kemal Atatürk’ün temellerini Sivas kongresinde attığı kurtuluşun ve kurtuluşun partisi Cumhuriyet Halk Partisi’ne sahip çıkmaya geldiniz.

Sizler, bugün buraya bu topraklarda Cumhuriyet Halk Partisi’yle geleceği kurabileceğimize inandığınız için geldiniz. Sizler, bugün buraya bu Ülke’de çağdaş yaşamı, Mustafa Kemal Atatürk’ün İlke ve devrimlerini ancak CHP ile gerçekleşeceğine inandığınız için geldiniz. Bizler de, görevde bulunduğumuz süre içerisinde iktidar Partisi ve cemaatlerin en güçlü olduğu dönemlerde hiçbir baskı ve sindirmeye boyun eğmeden, partimizin bayrağını, onur ve namusumuzla dalgalandırarak bugünlere geldik. Ve bu bayrağı asla yere düşürmedik.

Ne Mutluki bugün burada birden fazla adayla seçimlere giderek, mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğumuz CHP’de, Parti içi demokrasiyi canlı tutuyor ve İlçemize örnek olacak şekilde demokrasi şöleni yaşatıyoruz. Seçimi alan kim olursa olsun, kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır. İsimler önemsiz, asılolan Cumhuriyet Halk Partisi’dir.

Ne olursa olsun günün sonunda kucaklaşacağız. Bazıları bize bölündü diyecek, biz inadına, elele olacağız. Bazıları bize parçalandılar derken bizim bir bütünün parçaları olduğumuz gerçeğinden hiç birimiz şaşmayacağız. Kucaklaşmaya mecburuz. Elele olmaya mecburuz. Kardeşlerim, arkadaşlarım birlik ve bütünlük içinde olmaya mecburuz.

Bizi sindirmeye çalıştılar, bizleri ezmeye çalıştılar ama biz haktan ve hukuktan yana olandık. Bu şölene, bu demokrasi şölenine geldiğiniz, katılım sağladığınız için en samimi duygularımla teşekkür ediyorum, arkadaşlara da başarılar diliyorum”şeklinde konuştu.     30 Mayıs 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 737 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu