15 Mayıs 2019, 11:44 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Mustafa Alıcı: Her zaman bir umut var

Mustafa Alıcı: Her zaman bir umut var

Mustafa Alıcı da Aday oldu...
MUSTAFA ALICI’NIN AÇIKLAMASI

İlçe Başkanlığına aday olan Mustafa Alıcı da gazetemizi ziyaret ederek adaylığını açıkladı.
Alıcı’nın yazılı açıklaması şöyle:

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulunun görevden alınması sonucunda, 26/05/2019 tarihinde yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi Olağanüstü Kongresine;  arkadaşlarımla birlikte delegelerle yapmış olduğumuz istişareler neticesinde,  almış olduğumuz güçle Cumhuriyet Halk Partisi camiası için ilçe başkanlığına adaylığımı açıklıyorum.
21/12/1967 Şereflikoçhisar doğumlu, lise mezunu, üç çocuk babasıyım. İlçede esnaflık yapmaktayım. SHP Gençlik Kolları Başkanlığı, Halk Evleri Yöneticiliği, Kızılay Başkanlığı ve İki dönem Şoförler Odası Başkanlığı yaptım.

Cumhuriyet Halk Partisine hizmet etmek, Cumhuriyet Halk Partisi vizyonunu partilimize ve halkımıza anlatmak, Şereflikoçhisar halkının sorunlarını, dertlerini anlayarak çözüm odaklı politikalar geliştirmek, parti içinde  birlik ve beraberlik sağlayarak kimseyi ötekileştirmeden, Kuvayi Milliye Ruhu ile gönüldaşlarımızı  bir araya getirip halkça düzenin kurulmasına öncülük edip barışın, adaletin, hukukun, kardeşliğin ve umudun yaşaması için mücadele edeceğim.
Kuvayı Milliye Ruhu ile teşkilatımızı halkın partisi kimliğini ön plana çıkartarak halkın sorunlarına; projeler yaparak dokunacağız. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet Halk Partisi Şereflikoçhisar İlçe Başkanlığına adayım. Her şey güzel olacak; Şereflikoçhisarda “Her zaman bir umut var.” 


    16 Mayıs 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3633 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.110 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu