08 Mayıs 2019, 14:13 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Günübirlik ziyaret

Günübirlik ziyaret

Gazi Üniversitesi Öğrencilerden İlçemize gezi düzenlendi...

Gazi Üniversitesi Öğrencilerden İlçemize gezi düzenlendi.

Şereflikoçhisar Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından başlatılan Sosyal, Kültürel ve Eğitim faaliyetleri, Şereflikoçhisar Ülkü Ocakları Başkanı Emre İldeş ve yönetimi tarafından yürütülen faaliyetlerle devam ediyor.

“Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ülkücü Öğrencileri” tarafından ilçemize, gezi düzenledi.

Geziye katılan yaklaşık 100 Üniversite öğrencisi; Tuz Gölü’nü gezdi, Mehmet Aktaş Aile Piknik alanında öğlen yemeğini yediler ve Hirfanlı Barajını gezmelerinin ardından ilçemizden ayrıldılar.

Ülkü Ocakları’nın siyasi kimliğinin yanı sıra bir eğitim yuvası olduğuna dikkat çeken Şereflikoçhisar Ülkü Ocakları Başkanı Emre İldeş “Şereflikoçhisar Ülkü Ocakları Başkanlığı olarak sosyal, kültürel ve eğitim projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu projeler kapsamında, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ülkü Ocakları yapılanması ile kurduğumuz irtibat sonucunda bu gezi hayata geçirildi. Ev sahibi olarak karşıladığımız ve konuk ettiğimiz Ülkücü kardeşlerimizle ilçemizde güzel bir gün geçirdik, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirdik” dedi.

Şereflikoçhisar’ın tanıtımının da yapıldığı gezi programıyla alakalı detayları aktaran Emre İldeş; “Her ülkücü birbirinin kardeşidir, dava arkadaşıdır, nerede olursa olsun bir evi ve yanında kardeşleri vardır bizlerde bu düsturla Azerbaycan, Kırgızistan ve Kazakistan’dan ilimize üniversite eğitimini tamamlamak için gelen Türk ve Ülkücü kardeşlerimizle bir araya geldik. Saat ; 10.00 sıralarında beyaz inci Tuz Gölü üzerinde yaptığımız gezimizin ardından Mehmet Aktaş Aile Piknik Alanında piknik organizasyonu gerçekleştirdik. Bizlere Belediye tesisinin kapılarını açan Belediye Başkanımız Memiş Çelik’e teşekkürlerimizi sunuyoruz, keyifli bir yemek programının ardından Hirfanlı Barajı’na yapılan ziyaretin ardından misafirlerimizi ilçemizden uğurladık” dedi.

Şereflikoçhisarlı ve Gazi Üniversiteli Ülkücülerin bir araya geldiği programda, ilçemize gelen misafirler duydukları memnuniyetleri dile getirerek tekrar Şereflikoçhisar’da bulunmak istediklerini söylediler.


   8 Mayıs 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 4415 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri