24 Nisan 2019, 15:20 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ziyarette birlik ve beraberlik mesajı verildi

Ziyarette birlik ve beraberlik mesajı verildi

CHP ilçe Teşkilatı Memiş Çelik’i ziyaret etti...


CHP ilçe Teşkilatı Memiş Çelik’i ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı M.Celal Ünsal, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Memiş Çelik’i ziyaret etti.

Ziyarette CHP İlçe Başkanı M.Celal Ünsal; “Öncelikli hayırlı olsun. Sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz ekonomik açıdan, İlçemiz açısından. Bundan Şereflikoçhisar Belediyesi’de aynı durumda görülüyor.
Bu açıdan belki sizde projeleri tam olarak hayata geçiremeyebilirsiniz. Bunun için reform gerekiyor, temel gerekiyor. Sizin yapacağınıza inanıyoruz. Daha önce yaptığınız Belediye Başkanlığı döneminde, İlçe Başkanlığı döneminde, hemen hemen bütün kademelerde İl Genel Meclis Üyeliğiniz var, yani tecrübeniz oldukça fazla. Biz de size güveniyoruz.
Muhalefet Partisi olarak üzerimize düşen var ise hangi şartlarda, hangi pozisyonda olursa olsun İlçe menfaatleri açısından her zaman yanınızdayız. Çok rahat bizi arayıp, şöyle bir sorunumuz var, çözelim dediğiniz zaman hazırız bütün örgüt olarak.
Bizim sizin samimiyetinizden dolayı bir sıkıntımız yok, inanıyoruz. Şereflikoçhisar halkı merakla bekliyor. Yeni yüzler daha heyecanlı, daha istekli, daha hareketli oluyor. Size de şevk açısından katkısı olacaktır. Biz de gücümüz neye yeterse muhalefet Partisi olarak, en azından manevi destek olur, en azından bir projede bir programda yanınızda oluruz. Elimizden gelen her türlü katkıyı sağlarız”şeklinde konuştu.

Başkan Memiş Çelik de; “Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum size ve örgütünüze. Bizi çok memnun ettiniz. Güzel bir seçim süreci geçirdik hep beraber. İnsanlar birbirine saygılı, darılmadan, kırılmadan güzel bir seçim oldu. Gayet memnun olduk bundan dolayı. Tabi vatandaşımızın takdiri, vatandaşımız sonuçta bizleri takdir etti. Bizler de üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Bizler, yükümüzün ne kadar ağır olduğunu da biliyoruz.
Şereflikoçhisar’a neler yapabiliriz? Biz bunun planını yapıyoruz. Her şeyden önce Şereflikoçhisar halkının rahatı, mutluluğu, huzuru, konforu ön planda görmek. Biz bunu istiyoruz. Bunun içinde çalışmamız gerekiyor.
Şereflikoçhisar’da en büyük eksiklik birlik ve beraberliktir. İlçede her türlü imkânlar mevcut ama birlik ve beraberlik yok. Ne zaman birlik ve beraberliği tesis edersek Şereflikoçhisar’ın gelişmesine engel hiçbir şey yok. Bizler ortak akılla bu ilçeye talibiz. Ben yaparım mantığı hiçbir zaman olmayacak. Ben inanıyorum bu dönem birlikteliği sağlayacağız. Şereflikoçhisar’ı daha güzel yarınlara hep beraber kavuşturacağız. Çünkü Şereflikoçhisar bizim ilçemiz. Bizim gidecek yerimiz yok” şeklinde konuştu.

Yapılan karşılıklı güzel temenni konuşmalardan sonra yapılan hayırlı olsun ziyareti sonlandırıldı.

     25 Nisan 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 995 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu