24 Nisan 2019, 14:35 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

Yapılırsa ne mutlu...

Yapılırsa ne mutlu...

Ankara’mızın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ın, Büyükşehir Belediye Meclisinin Nisan ayı...


   Ankara’mızın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ın, Büyükşehir Belediye Meclisinin Nisan ayı olağan toplantısında; kendisinin belediye başkanı olduğu sürece ışıklarda mendil satan kimsenin bulunamayacağına, sosyal yardımların daha adaletli bir şekilde dağıtılacağına ve bir elin verdiğini diğer elin görmeyeceğine dair konuşmasını, sosyal paylaşım sitesi olan facebook’ta bir arkadaşımın paylaşımından izlemiş olup, bu açıklama insaniyet açısından memnuniyet vericidir.


   Gerek bu vaatlerin ve gerekse Ankara’mızda hiçbir insanımızın sokaklarda kalmaması adına yapılacak samimi çalışmalarla birlikte çeşitli kötü alışkanlıkların esiri olmuş insanlarımızın da bulundukları durumdan kurtarılmaları, onların gerekli tedavi ve eğitim süreçlerinden sonra iş-aş ve yuva sahibi yapılarak ülkemize faydalı hale getirilebilmeleri doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi imkanlarınca yapılacak en insani ve en samimi çalışmalar, insaniyet açısından duyulan memnuniyeti daha da perçinleyecektir şüphesiz!

   Tabi bunlarla birlikte şehirsel hizmetlerin en samimi ve adaletli bir şekilde Ankara’mızın tüm köşesine ulaştırılması da büyük önem arz etmektedir ve “vay efendim Mansur Yavaş CHP’den seçilmiştir ama ilçemiz belediye başkanı ise AKP’den seçilmiştir” gibi kısır parti-pırtı konularına da takılmamak lazımdır diye düşünüyorum.

   Kaldı ki ilçemiz açısından baktığımızda AKP’nin devri iktidarı boyunca bütün yerel seçimlerde belediye başkanları iktidar partisinden seçilmişlerdir ve ilk defa 2014 yılında büyükşehir belediye başkanına oy kullandığımız 2014 yılı yerel seçiminden 31 Mart 2019 yerel seçimine kadar da ilçemiz ile büyükşehir belediye başkanlarının partileri aynıydı ve gelinen noktada baktığımız zaman, ilçemizde gözleri büyüleyecek kadar ne tür değişimler ve gelişimler olmuştur?!

   Netice itibariyle daha önce bazı yazılarımda da ifade etmeye çalıştığım gibi kısır parti-pırtı takıntıları boş şeylerdir ve insan özüne uygun ve insanlığa faydalı bir icraat yapılıyor mu yapılmıyor mu ona bakmak gereklidir düşüncesinde ve inancındayım vesselam!   25 Nisan 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1463 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]