17 Nisan 2019, 14:23 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Garanti Bankası Aksaray’a taşındı

Garanti Bankası Aksaray’a taşındı

Garanti Bankası Aksaray’a taşındı...


Yapıkredi bankası ve Finans Bank derken son olarak İlçemizde faaliyet gösteren Garanti Bankası da kapandı.

12 Nisan 2019 Cuma Günü eşyaları taşınan Garanti Bankası tamamen kapanarak, İlçemizde yaptığı faaliyetlerle 9 yılı geride bıraktı.

Vatandaşlar arasında, “İlçemiz için ekonomik bir kayıp” olarak değerlendirilen bankanın kapanması ile aynı zamanda, “İlçemiz geriye doğru mu gidiyor?” sorusu akıllara yer ediyor.

Garanti Bankası’nın kapanması ile ilçemizde; bir tane özel banka Deniz bankası ile 4 tane devlet bankaları olan; İş, Vakıf, Halk ve Ziraat bankaları olmak üzere toplam 5 banka kalarak, İlçemizde faaliyet göstermektedir.

BANKAMATİK KONULACAK
Diğer yandan Garanti Bankası’nın kapanacağı haberini de 6 Mart tarihli gazetemiz sayısında, “İlçemizden bir banka daha kapanıyor” başlıklı haberde belirtmiştik.

Söz konusu haberimizde de;

“12 Nisan 2019 tarihinde kapanacak olan Garanti Bankası’nın hesaplarının da Aksaray Çarşı şubesine aktarılacağı belirtilirken bankanın müşterileri içinde ilçe merkezine iki tane bankamatik konulacağı ifade edildi.
Bankada çalışan 6 personelin de, İlçe dışındaki başka şubelere görevlendirilecekleri belirtildi” demiştik.   18 Nisan 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1279 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


dilek
müteahitler bina yapın bina karın doyurmaz ilçemize acaba 18 20 yılda kaç işletme açıldı kaçı kapandı buna bakalım ilçemiz ticaret odası ilçemize fabrika kurulması için acaba neden hiç çalışması yok gelin türkiyenin ilkleri arasına girecek kaz çiftlikleri ördek çiftlikleri açalım bunların dönerini yapalım ilçemize yabancı araçların parça fabrikalarını kuralım bunu kuracak hiç insan bir şereflikoçhisar sevdalısı yokmu bizde proje çok bunları yapacak ilçemizde iş adamı yok yükünü tutan ilçeden ayrılıyor gelin ilçemize beton ahşap park malzemeleri fabrikası kuralım bunları ülkemizdeki belediyelere pazarlanır buyrun bunu faliyete geçirin ilçe her yıl bir kaç bin azalıyor yarın daha geç olmadan şereflikoçhisarı kurtarma projesi hazırlayalım
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu