10 Nisan 2019, 14:32 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Eyüp Doğan'dan Seyhan'a çağrı

Eyüp Doğan'dan Seyhan'a çağrı

Eyüp Doğan: Erkan Seyhan’ın özür dilemesini bekliyorum...
Eyüp Doğan: Erkan Seyhan’ın özür dilemesini bekliyorum.

İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Eyüp Doğan, yerel basına bir açıklama yaparak; 31 Mart seçimlerinden sonra yerel gazetelere, “Şer İttifakı’na haddini bildirdik” şeklinde teşekkür ilanı veren AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan’ı, Millet İttifakı’na destek veren Şereflikoçhisar halkından özür dilemesi için kendisine çağrıda bulundu.
“Had bildirmek için herkesin haddini bilmesi gerektiğini düşünüyorum” diyen Eyüp Doğan, açıklamasının tamamında ise şunları kaydetti;

“31 Mart Mahalli İdareler seçimini; sakin, seviyeli ve saygı çerçevesinde bitirdik. Seçmenlerimiz tercihlerini Cumhur İttifakı Adayı Memiş Çelik’ten yana kullandı. Kendisine başarılar diliyor, hayırlı olsun diyorum.
Yalnız AKP İlçe Başkanının seçim sonrası teşekkür mesajı içerisindeki talihsiz bir açıklamasını üzüntüyle okumuş bulunmaktayım. Buna da cevap verme gereği duyuyorum.

“Şer İttifakı’na haddini bildirdik” lafı. Biz bu yarışı had bildirme yarışı olarak yapmadık. Biz bu yarışı, Şereflikoçhisar’a hizmet yarışı olarak gördük.
Had bildirmek için herkesin haddini bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu anlamda da Millet İttifakı’na destek veren tüm Şereflikoçhisar Halkından da özür dilemesini bekliyorum. Eğer bu özrü dilemezse de kendisini şiddetle kınıyorum. Bu değerlendirmeyi de Şereflikoçhisar halkının takdirine sunuyorum”
dedi.

  11 Nisan 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1393 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


yupi
Müfettiş Gadget
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu