10 Nisan 2019, 14:15 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Dereceye giren okuyucular

Dereceye giren okuyucular

Mart ayında en çok kitap okuyanlar...
Yunus Emre Halk Kütüphanesi Yetkilileri tarafından 2019 Mart Ayında en çok kitap okuyanlar belirlendi.

Buna göre, dereceye giren okuyucular ise şöyle;

Okul Öncesi Okuyucular arasından;
Okul öncesi okuyucular arasında ilk üç dereceye giren öğrenciler, Şehit Orhan Durukan MTA Lisesi Anaokulundan olduğu görülürken,
Kerem Atuğ okuduğu 39 kitap sayısı ile birinci, Sare Nursel Emekçi okuduğu 30 kitap sayısı ile ikinci ve İbrahim Efe Sarıkaya da okuduğu 18 kitap sayısı ile de üçüncü oldu.

Çocuk okuyucular arasından;
Zafer İlkokulu öğrencisi Ceren Çetin okuduğu 51 kitap sayısı ile birinci, yine aynı okuldan Ahmet Türker Akdan okuduğu 42 kitap sayısı ile ikinci ve Şehit Filiz Koçak İlkokulu öğrencisi Adil Ahmet Yıldırım ile Zafer İlkokulu öğrencisi Efe Işılak da okudukları 30 kitap sayısı ile üçüncü oldular.

Genç Okuyucular arasından;
Anadolu Lisesi öğrencisi Shukrıa Weragzada okuduğu 9 kitap sayısı ile birinci, Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi öğrencisi Bedia Ferhan Ok okuduğu 8 kitap sayısı ile ikinci ve yine aynı okulun öğrencisi Yağmur Hanbay da okuduğu 6 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Yetişkin Okuyucular arasından;
Eşref Zan okuduğu 12 kitap sayısı ile birinci, Zafer İlkokulu Öğretmeni Vahide Büyükatak okuduğu 10 kitap sayısı ile ikinci ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Ziraat Mühendisi Akgün Akdan da okuduğu 9 kitap sayısı ile üçüncü oldu.   11 Nisan 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 874 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu